Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)

5 posters
YazarMesaj
SaLiHa
Yeni üye
Yeni üye
SaLiHa

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Empty
MesajKonu: ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)   ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 2:28 pm

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Pembepanter1

Pembe Panter 2
(Pink Panther 2)

Tür: Komedi
Yönetmen: Harald Zwart
Oyuncular: Steve Martin, Jean Reno, Alfred Molina, Emily Mortimer.

Steve Martin, sarsak Fransız polis dedektifi Müfettiş Clouseau olarak bir kez daha karşımızda. Aralarında paha biçilmez Pembe Panter Elması'nın da olduğu efsanevi hazineler dünyanın dört bir yanında çalınmaya başlayınca Başmüfettiş Dreyfus, Clouseau'yu, hırsızı yakalayıp çalınan şeyleri geri getirmekle görevli bir uluslararası dedektifler ve uzmanlar ekibine tayin etmek zorunda kalır.

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Ayprensesi1

Ay Prensesi
(The Secret of Moonacre)

Tür: Macera, fantastik
Yönetmen: Gabor Csupo
Oyuncular: Ioan Gruffudd, Tim Curry, Natascha McElhone, Juliet Stevenson, Augustus Prew, Michael Webber.

13 yaşında bir yetim olan Maria, amcası Sir Benjamin ile yaşamak üzere gizemli bir yer olan Ayışığı Malikanesi'ne gönderilir. Malikanede pek çok sihirli olaya şahit olan ve aslında 'Ay Prensesi' soyundan geldiğini keşfeden Maria'nın, yüzyıllardır Ayışığı Vadisi'nin peşini bırakmayan laneti geri çevirmek ve vadiyi yok olmaktan kurtarmak için bir sonraki dolunaya kadar vakti vardır.

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Kizkardesimmommo1

Kız Kardeşim- Mommo

Tür: Dram
Yönetmen: Atalay Taşdiken
Oyuncular: Elif Bülbül, Mehmet Bülbül, Mete Dönmezer, Mustafa Uzunyılmaz.

Filmde, babalarının yeni karısı onları istemediği için dedeleri Hasan'ın yanında kalan dokuz yaşındaki Ali ile kız kardeşi Ayşe'nin öyküsü anlatılıyor. Yaşına rağmen olgun bir çocuk olan Ali, kardeşi Ayşe için hem ağabey hem anne hem baba hem de bir bilge olmaya çalışır. Annesiz iki çocuğun bu öyküsü içinizi ısıtacak.
Mommo, 59. Berlin Uluslararası Film Festivali'nde gösterilen iki Türk filminden biri olmuştu.

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Devletoyunlari1

Devlet Oyunları
(State of Play)

Tür: Suç, Dram
Yönetmen: Kevin Macdonald
Oyuncular: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Jason Bateman.

Stephen Collins, savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanıdır.
Asistanı ve metresinin vahşice öldürülmesi üzerine sırlar ortaya çıkmaya başlar. Stephen'ın eski arkadaşı, gazeteci McCaffrey olayla ilgilenmeye başladığında acımasız editörü de olayı araştırmasını ister. Katilin kimliğine yaklaştıkça ülkenin güç dengelerini sarsacak bir tehdit oluşmaya başlar.
..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Delideliolma1

Deli Deli Olma

Tür: Dram
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular: Tarık Akan, Şerif Sezer, Barış Üregül, Deniz Arna.

93 Harbi sonrasında Çar'ın Rusya'da yaşamasını istemediği Malakan kavminin bir kısmı Kars'a göçe zorlanır. Göç edenler arasında Mişka'nın ailesi de vardır. Bir zamanlar köyün değirmenini işleten Mişka, modern makineler çıktıktan sonra maddi sıkıntıya düşmüştür. Köyün huysuz ihtiyarı Popuç, Mişka'dan nefret eder.
Köylüler barışçı, yardımsever Mişka ile Popuç arasında kalmışlardır. İki yaşlı geçmişlerini sorgularlar.
!..Gülnur..!
Yeni üye
Yeni üye
!..Gülnur..!

MesajKonu: Geri: ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)   ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 4:40 pm

sağol saliham hiç sinemaya gitmedim Very Happy
bu filmleride pek duymamıştım gitmem muhtemelen Very Happy
ÖzGe
Admin
Admin
ÖzGe

MesajKonu: Geri: ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)   ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 5:22 pm

saqol salihacım=)
http://bizimtayfamz.yetkinforum.com
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

MesajKonu: Geri: ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)   ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 9:20 pm

sağol dadlum

hiçbirine gitmeye fırsatım olmadı büyük bir ihtimalde gitmem
halide_murat
Yeni üye
Yeni üye
halide_murat

MesajKonu: Geri: ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)   ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 2:55 pm

Paylaşım için teşekkürler...Very Happy
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

MesajKonu: Geri: ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)   ..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 7:29 pm

mommo güzelmiş ama öle diolar Smile

..Sinemalarda Bu Hafta...(17 Nisan)
1 sayfadaki 1 sayfası