Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap

5 posters
YazarMesaj
ÖzGe
Admin
Admin
ÖzGe

Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Empty
MesajKonu: Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap   Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:22 pm

Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Twilight-2

Twilight

Üç şeyden emindim. Birincisi Edward bir vampirdi. İkincisi, ne kadar baskın olduğunu bilemesem de onun bu vampir yani kanıma susamıştı. Üçüncüsü ise, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşık olmuştum.
Isabella Swan Washington'ın, yağmurun hiç dinmedigi küçük kasabası Forks'a taşınır. Bu şimdiye kadar aldığı en sıkıcı karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanışması hayatını heyecanlı ve tüyler ürpertici bir hale sokar. Edward şimdiye kadar, içinde yaşadığı küçük toplulukta vampir kimliğini saklayabilmiştir. Ancak artık kimse güvende değildir, özellikle Edward'ın en çok değer verdiği insan olan Isabella… İki sevgili kendilerini tutku ve tehlike arasında dengede duran bir bıçağın en keskin noktasında bulur.

Alacakaranlık içgüdülerimize meydan okumakla tutkularımızı tatmin etme boyun isteği arasındaki çatışmayı sorgulayan etkileyici bir kit
ap.
http://bizimtayfamz.yetkinforum.com
EzGi
Yeni üye
Yeni üye
EzGi

MesajKonu: Geri: Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap   Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:32 pm

Böhümmmm..
1.Kitabı Çok Beğenmiştm Ama Diğerleride Çok GüzeL... cheers
'BrLundTom
Yeni üye
Yeni üye
'BrLundTom

MesajKonu: Geri: Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap   Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:35 pm

Ben izleyemedim..En yakın zamanda ya kitabını alıcam ya da dvd'sini x))
!..Gülnur..!
Yeni üye
Yeni üye
!..Gülnur..!

MesajKonu: Geri: Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap   Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:24 pm

ben izlicemm Very Happy okuyamam öle kalın şeyleri
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

MesajKonu: Geri: Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap   Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:14 pm

okusan da aynı izlesen de dadlum:D

Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight(Alacakaranlık)
» YeniAy (AlacakaranLık)
» TutuLma...(ALacakaranLık)
» Şafak VaKti...(AlacakaranLık)