Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ Sustukça 'Sen' oLdum ~

3 posters
YazarMesaj
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

~ Sustukça 'Sen' oLdum ~ Empty
MesajKonu: ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~   ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~ Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 9:45 pm

KİŞİLER:

ASİ:üniversiteyi yeni bitirmiş inatçı mı inatçı gözü pek çok güzel ve iyi kalpli bir kızdır.hayatında hiç aşkı tatmamıştır ve ablasından dolayı aşktan nefret etmektedir bir özel hastahanede asistan olarak göreve başlar

DEMİR:o da asi gibi üniversiteyi yeni bitirmiştir gözü pektir inanılmaz derecede yakışıklı ve karizmatiktir iyi kalpli ve çekingendir asi ile birlikte aynı özel hastahanede asistanlık görevindedir.

Defne:iyi bir abladır utangaç ve aşırı duygusaldır daha önce birçok aşk yaşamıştır ve hepsinden büyük yaralar alarak atlatmıştır aşık olmamaya yemin etmiştir iyi bir kadın doğum uzmanıdır

Kerim: defne gibi aşktan nefret etmektedir ama kadınlara karşı zaafı olduğu için kısa süreli ilişkileri sevmektedir yani çapkındır.ama yinede iyi bir kalbi vardır.plastik cerrahıdır ve umutla gerçek aşkı beklemektedir

Özge:asi ve demir gibi asistandır ve demirle beraber üniversiteyi okumuşlardır.demire aşıktır ama demirin gönlü hiçbir zaman özge’den yana kaymamıştır.özge doktorluktan öncekısa süreli mankenlik yapmıştır kendini çok beğeniyordur

Hasan:asi’nin babasının arkadaşının oğludur asiye aşıktır ve bu aşkını asi biliyordur ama ona karşı hiçbirşey hissetmiyordur.Ama hasan’ı da kırmak istemiodur.hasanda asi ile birlikte asistandır aynı gruptalardır.

Ela:asi’nin en iyi arkadaşıdır asinin içini biliyordur ela’da asiyle birlikte asistandır.iyi kalpli biridir hasan’ı seviyordur ama hiçbir zaman söyleyememiştirasi’yi bazen kıskanıyordur ama bu aşırı derece olmuyordur asi’yi sevdiği için ve asi’yi kıskandığı için kendinden nefret ediyordur

İhsan:asi’nin iyi kalpli babacan ve başarılı avukat babasıdır.Ailesine çok önem vermektedir.Karısına aşkı hiçbir zaman azalmamıştır ve defne ile asi bu yüzden baba ve annelerine liseli aşıklar diyorlardır

Neriman:son derece saf,duygusal ve iyi kalpli bir annedir.Ailesine çok değer vermektedir.Kocasını çok sevmektedir ve ev hanımı olmayı tercih etmiştir.Yemek konusunda uzmandır.Arkadaşları arasında lakabı ‘’Aşçı Nero’’dur.En samimi arkadaşı Ela’nın annesi Duygu hanımdır

Duygu: duygu hanım neriman’ın en samimi arkadaşıdır.Nerimandaki özelliklerin çoğu Duygu hanımda da vardır.
Levent:iyi bir muhasebecidir.Ailesine son derece düşkündür.Karısını çok seven bir eştir.

Gülnur:hasanın annesidirOğluna ve eşine bağlı bir annedir.Ev hanımı olmayı tercih etmiştir.Sebebi annesine özenip yemek konusunda ustalaşmasındandır.Bir restaurant bile açmayı düşünüyordur

Faruk:şirket sahibi katı yürekli gibi görünen aslında ailesine çok önem veren bir babadır.Hasan’ın babasıdır

Derya: derya hanım demir’in annesidir demir’i hala bebekmiş gibi görmektedir.ailesine bağlılığı herşeyden önde gelir.O da gülnur gibi restaurant açmayı planlamaktadır

Onur:onur bey işinde oldukça başarılı bir doktordur.Kalp ve damar bölümünde birçok ilke imza atmıştır.Boş zamanlarını ailesi ile geçirmektedir.demir’in doktor olmasını en çok isteyen o dur

herkes okusun bu konuda hassasum
Laughing Very Happy lol!
....ELa....
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~   ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~ Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 10:08 am

ellerine sağlık güzel olmuş devamını bekliyorum
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

MesajKonu: Geri: ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~   ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~ Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 6:06 pm

sağol cnm Very Happy
ama bi sen bekliyon başka bekleyen yok malesef Crying or Very sad

ama snn için atıcam yine
ÖzGe
Admin
Admin
ÖzGe

MesajKonu: Geri: ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~   ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 5:58 pm

yeni bölümü bekliyoruz tatlım=)
http://bizimtayfamz.yetkinforum.com
....ELa....
Yeni üye
Yeni üye

MesajKonu: Geri: ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~   ~ Sustukça 'Sen' oLdum ~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:05 pm

devammmm

~ Sustukça 'Sen' oLdum ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [font=Arial Black]Bir Prense Aşık Oldum[/font]