Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TutuLma...(ALacakaranLık)

5 posters
YazarMesaj
EzGi
Yeni üye
Yeni üye
EzGi

TutuLma...(ALacakaranLık) Empty
MesajKonu: TutuLma...(ALacakaranLık)   TutuLma...(ALacakaranLık) Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:06 pm

TutuLma...(ALacakaranLık) Tutulma

Alacakaranlık Serisi'nin beklenen üçüncü kitabı: Tutulma...16 Ocak'ta vizyona girecek olan filminin afisiyle birlikte, sinemadan önce raflarda! Epsilon Yayınevi okurlarının heves ve ısrarla neredeyse her gün arayarak 'Ne zaman çıkacak?' diye sorduğu Tutulma çıktı!

Tüm dünyada satış rekorları kıran Alacakaranlık Serisi'nin yüksek hasılatlı filmi vizyona girmeden beklenen üçüncü kitap Tutulma, hem de filmin afişiyle birlikte kitabevlerinde…

Binlerce Alacakaranlık hayranını beklediğine değecek kadar sevindirecek olan kitabın satışa sunulduğu ilk gün kapışılması mümkün!Çünkü Edward'la Bella için aşkın anlamı Tutulma'da daha derin…
EzGi
Yeni üye
Yeni üye
EzGi

MesajKonu: Geri: TutuLma...(ALacakaranLık)   TutuLma...(ALacakaranLık) Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:10 pm

AlacakaranLık Serisinde YeniAy Dışında Hepsini Sevdiğim içinn..
Buda SevdiKLermden Biri...
Çok GzLdi...
!..Gülnur..!
Yeni üye
Yeni üye
!..Gülnur..!

MesajKonu: Geri: TutuLma...(ALacakaranLık)   TutuLma...(ALacakaranLık) Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:23 pm

sağol canımm ay çekilsin flmini izleyem böle okuyamam ben Very Happy
ÖzGe
Admin
Admin
ÖzGe

MesajKonu: Geri: TutuLma...(ALacakaranLık)   TutuLma...(ALacakaranLık) Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 9:35 am

okursun okursun jocolor
ezgii arka kapak tanıtımınıda ben atayım o zmaan

"Edward'ın hoş sesi arkamdaydı.Ben onun yavaşça veranda basamaklarından ortaya çıktığını görmek için döndüğümde onun saçları koşmaktan uçuşmuştu.O ilk kez beni kolları arasına aldı,kollarına hapsetti ve beni tekrar öptü.Bu öpüş beni korkuttu.Çok fazla gergindi,dudakları dudaklarıma değdiği zaman çok güçlüydü,o bizim birbirimizden ayrılmak için zamanın çok geç olduğundan korkmuş gibiydi.'' Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği'nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?
http://bizimtayfamz.yetkinforum.com
halide_murat
Yeni üye
Yeni üye
halide_murat

MesajKonu: Geri: TutuLma...(ALacakaranLık)   TutuLma...(ALacakaranLık) Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 5:08 pm

Bu kitap çok sürükleyici Yeniay'dan sonra insanı rahatlatıyor....Yeniay da malum bir ayrılık var ve aşk acısı var...:S
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

MesajKonu: Geri: TutuLma...(ALacakaranLık)   TutuLma...(ALacakaranLık) Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 7:10 pm

katılıyorum halidecim:D

TutuLma...(ALacakaranLık)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight(Alacakaranlık)
» YeniAy (AlacakaranLık)
» Twilight(Alacakaranlık) 1.kitap
» Şafak VaKti...(AlacakaranLık)