Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

...уüяєк уαηкıѕı...

+3
EzGi
!..Gülnur..!
..HüzünYeli..
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

...уüяєк уαηкıѕı... Empty
MesajKonu: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:32 am

bAk İşTe HaYaT...
BuNca ZaMaN BaNa AnLaTMaYa ÇaLışTıGıNı,KeNDiMi BuLDuGuMDa AnLaDıM..
HeRkeSiN MuTLu oLMak İçiN BaSka BiR YoLu VaRMıS,
KeNdi YoLuMu ÇiZDiGiMde AnLaDıM..
BiR TeK YaSaNaRaK öGReNiLirMiS HaYaT,OkuYaRaK,DiNLeYeReK DeGiL..
BiLdikLeRiNi BaNa NeDeN AnLatMaDıGıNı, AnLaDıM..
YüReGiNDe AşK oLMaDaN GeCeN HeRGüN KaYıpMıS,
AşK PeSiNdeN NeDeN YaLıNaYaK KoStuGuNu AnLaDıM..
Acı DoRuGa uLaStıGıNda GöZyaSı GeLMezMiS GöZLeRdeN,
NeDeN Hiç AğLaMaDıGıNı AnLaDıM ..
AğLaYaNı GüLdüReBiLMeK,AğLaYanLa AğLaMakTaN DaHa DeGerLiyMiS,
GöZyaSıMı KaHKaHaYa ÇeViRDiGiNDe AnLaDıM..
BiR İnSaNı HerHaNGi BiRi KıRaBiLiR,
aMa BiR TeK En CoK SevDiGi AcıTaBiLiRmiS,
ÇoK AcıTTıGıNda AnLaDıM..
FaKaT,HaKeDeRmiS SeViLeN oNuN içiN DöKüLeN HeR DaMLa GöZyaSıNı,
GöZyaSLaRıyLa BiRLiKte SeViNçLeR TeRkeTTiGiNde AnLaDıM..
YaLaN SöyLeMeMeK DeGiL,GeRçeGi GizLeMeMekMiS MaRiFeT,
YüReGiNi eLiMe KoyDuGuNDa AnLaDıM..
''SaNa iHtiYaCıM VaR,gel.!!'' DiYeBiLMekMiS GüçLü oLmaK,
SaNa ''GiT''DeDiGimDe AnLaDıM..
BiRi SaNa''GiT''DeDiGiNde,''KaLmaK İsTiyoRuM''DiYeBiLmeKmiS SevMek,
GiT DeDikLeRiNde GiTTiğiMde AnLaDıM..
SaNa SevGiM SıMaRıK BiR CoCukMuS,
HeR DüStüGüNDe ZıRıL ZıRıL AğLaYaN,
BüYüYüP BaNa SıMSıKı SaRıLdıGıNda AnLaDıM..
ÖzüR DiLeMeK DeGiL,''AffeT BeNi''DiYe HayKıRmaK iSteMekMiS PişMaN oLMaK,
GeRçeKTeN PişMaN oLduGumDa AnLaDıM..
Ve GuRuR, KayBeDeNLeRiN,AciZLeRiN MasKeSiyMiS,
SevGi DoLu YüRekLeRiN GuRuRu oLMazMıS,
YüReGiMde SevGi BuLduGumDa AnLaDıM..
öLüRceSiNe iSteYeN BekLeMeZ,SaDeCe uMuT eDeRmiS
BiR GüN AffeDiLMeYi,BeNi AfeTMeNi öLüRceSiNe iSteDiGiMde AnLaDıM.
.SevGi EmeKmiS, EmeK iSe VaZGeCMeYeCeK KaDaR, aMa öZGüR BıRaKaCaK KaDaR SEVMEKMİS...!!!

-----------------------
asıl karekterler…
ASİ: Ürkek, güvensiz. Yüreğinin bundan sonra bir darbeye daha dayanamayacağını düşünüyordu.Ne olursa olsun hep kendisiydi. Azimli,gururlu,başı dik,girdiği mekanda farklı olduğunu attığı adımdan bile anlayabileceğiniz biri. Güzel hemde akıl alacak kadar güzel… Başarılı bir doktor…
DEMİR: acılarını süzüp kendine bir mutluluk payı çıkarmayı iyi biliyordu. Ne yaşarsa yaşasın yarına dair umutlarını hiç kaybetmiyordu. Mutsuzluklarla örülü dünyasında mutluluğun anlamını iyi biliyordu. babasının kurduğu holdingin başında(hiç istemese de).Başarılı bir iş adamı aynı zamanda yazar. Okuyucu kitlesi büyük ve çok tanınıyor. Beyimiz yakışıklı olduğu için paparazziler peşinde. Kız arkadaşı yok. Aşka aşık yazılarında da bunu anlatıyor zaten. “ben aşkı değil aşk beni bulacak”diyor.
İHSAN: asi nin babası.her eve lazım bir baba. Bu kadar mülaim bir adam olamaz yani. Futbol antrönörü (takım adı vermeyelim lazım olursa sonra dahil ederiz.) Yıllar önce doğduğı şehri terk edip istanbula yerleşmiş yeni bir hayat kurmuştur. Tanınan bir isim. Ailesi her şeyi…
KEMAL: demirin babası kalıbının adamı.haksızlığa gelemez, sert konuşur,sert görünür, bir kaşı hep çatıktır. Ama kalbi yumuşacıktır.Tıpkı ihsan gibi yıllar önce istanbula yerleşmiştir birbirlerini tanırlar nerden mi bakıcaz…
---------------------
Zaman akıp gidecektir kuşkusuz. Ama zaman size unutmayı değil alışmayı öğretecektir sadece. Ve mevsim ne olursa olsun yüreğiniz taşıdığınız sürece o sevgili sizinle olacaktır her zaman ve heryerde…
Geçmeyecek bir aşk bu… Sensiz kalmayı kaldırmıyor yüreğim. Her dakika kederimi biraz daha arttırıyor zaman. Alışkanlık değil bu. Her alışkanlık terkedilebilir birgün. Oysa sen benim yaşam kaynağımsın. İnsan hayatından vazgeçermi??? Ölümün ve geçmişin gölgesinde bir aşk yaşanabilir mii… Sonunun ölüm olacağını bile bile insan sevdiğine gidebilir mi? Daha da önemlisi bütün bunlara rağmen insan sevdiğinden vazgeçermi? Kanlı bir geçmişin gölgesinde bir aşk hikayesiii… Bu aşkın tanığı olmaya hazır olun…
-----------------------------
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:34 am

Uyku tutmadı yine bugün. Hergün nedenini bilmediğim bir huzursuzluk. Kahvemi alıp penceremden dışarıyı izliyorum. Deniz ,güneş muhteşem bir şehir İstanbul. Ama ya yalnızlık.
kızlarda olmasa ne yapardım ben. Yine daldım düşüncelere… Hadi asi hanım toparlan bakalım. doktorum ben kendi hayatıma hayrım dokunmadığı için başkalarının hayatlarını kurtarmaya çalışıyorum galiba…
---------
İş zamanı…
ŞEF: herkes acile çabuk olun,hadi kıpırdayın. Özge küçük kızı sen al. Başak sen benimle gel. Rutin kan tahlillerini istiyorum hastayı tomografiye alalım. Biri asiye hanımı çağırsın hadi kime diyorum ben…
ÖZGE-BAŞAK-DOĞU: tamam şef!!!
ŞEF: beyine darbe var Cem bey nerde? Bir defa zamanında gelsin şu adam.
ASİ: pekala ben geldim durum nedir?
ŞEF: pek iç açıcı değil. Zamanımız kısıtlı beyine ağır darbe. Kaza öncesi iki kurşun yemiş biri sağ omzunu sıyırmış diğeri kalbe çok yakın. Hemen ameliyata almalıyız. Beyinde ödem söz konusu Cem beyin bakması lazım.
ASİ: cem bey nerde peki. Biri şu adamı bulsun onun keyfini bekleyemeyiz.Doğu çabuk cemi bul.
Tam bu sırada elinde kahve dolu kupasıyla cem ağır ağır acile gelmiştir.
CEM: evet durum nedir? Beni ilgilendiren şeyleri bilmek istiyorum.
ASİ-ŞEF: sonunda gelebildin,der ve Durumu anlatırlar……………………………….
Bir süre sonra ameliyathane hazırdır. Asi Cem ve Şef ameliyata birlikte girerler. 4 saat süren ameliyat başarılı geçmiştir. Ama bu başarı bile Asi yi ve Şefi sakinleştirmemiştir.
ŞEF: cem bey lütfen bir daha çağrıldığınızda zamanında gelin.
CEM:pardon şule hanım ama siz asistanların şefisiniz benim değil ona göre davranın.
ASİ: cem sakin ol lütfen kabalığa gerek yok. Ayrıca şule söylediklerinde haklı. Hastayı senin yüzünden kaybedebilirdik. Beyindeki ödem müdahelede gecikildiği için ameliyatı zorlaştırdı. İstersen şule hanımdan özür dile ve konuyu kapatalım. Başhekimin bunlardan hiç hoşlanmayacağından eminim…
CEM:özür dilerim, der ve arkasını dönüp gider. Bunu başkası yapsa intikamı büyük olurdu ama yapan asidir…
ŞULE: saol asi.
ASİ:birinin ona haddini bildirmesi gerekliydi şule. Ben odamdayım canım.
ŞULE: tamam görüşürüz.
Büyük bir rahatlıkla giriyorum odama. Off ne zor iş doktorluk yaa lafa bak kendin istedin kızım doktor olmayı. alıyorum elime kitabı okumaya başlıyorum. Bu kitap yeni çıktı galiba siz deyin 5 ben deyim 6 defadır okuyorum kimin kitabı deseniz onu bile bilmem ama çok güzel yazıyor yazan… =)
------------
-DEPAR HOLDİNG-
-Demir’in odası-
Ne yapıyorum ben ne işim var bu şirkette. Ben bu değilim ki. Of demir of. Yazarım ben ya yazar… yazılarımla şiirlerimle yaşıyorum…bu saçma sapan dosyalar şirket işleri bana göre değil. Ama mecburum en azından bir süre daha… Babam gelmeden bu dosyaları halletsem iyi olur. Yoksa bu istemediğim hayat bile elimden gidicek.
SEKRETER: demir bey babanız hatta efendim.
DEMİR: hemen bağla.
SEKRETER:peki efendim.
DEMİR: efendim babacım
KEMAL BEY:yarın akşam burada ol oğlum konuşacaklarım var. Çok önemli.
DEMİR:sorun nedir baba.
KEMAL BEY: buraya gelince konuşuruz. Şimdi soru sorma.
DEMİR: tamam baba yarın görüşürüz.
Neler oluyo yine baba. Çocukluğumdan beri ortada dönen dolaplardan bıktım usandım.
Sadece beş yaşındaydım. Her şeyi bırakıp buraya istanbula gelmemizin sebebi neydi. Aylarca başımızı pencereden çıkarmamızı yasakladın. Bu koca şehirde küçücük eve tıktın bizi. Hep endişeliydin hep gergin. Nedenini hiç söylemedin. Yazar olacağımı söylediğimde ilk kitabımı çıkardığımda beni reddetmeyi bile göze aldın. Şirketimizin soyadımızı taşımasına bile karşı çıktın. Hep bişeylerden kaçtın. Bizi de kaçırdın. Şimdi tam her şey yoluna girdi derken. Yine başladığımız yere dönücez galiba…Yıllardır bitmek bilmeyen sorulardan yoruldum. Neler oluyo bir anlasam. Artık bitmeli baba sorular yanıtlarını bulmalı… yarın gece bu iş bitmeli baba!!!
Demir o kadar yorgun ve endişelidir ki odaya giren kerim i bile fark etmez;
KERİM: heyy odayı boşaltıp gitsem haberin olmaz bu ne dalgınlık bee.aşık mısın?
DEMİR: of kerim çok yorgunum senin kötü esprilerini çekemicem. Toplantıya ne kadar var.
KERİM: aman ii çekme .1 saat var toplantıya çıkalım istersen. Gecikmeyelim. Kemal amca mıhlar bizi.
DEMİR: tamam çıkalım. Şu ihaleyi alalım artık. Dinlenmek istiyorum kitabıma başlicam .
KERİM: aman yemişim senin kitabını oğlum önce bir dinlen lan…
Şirketten çıkarlar ihalenin yapıldığı yere giderler.3 saat sonra ihale bitmiş kazanan belli olmuştur.demir ve kerim tebrikleri kabul ettikten sonra yemek yemek için bir restoranta gelirler.(takip edildiklerinden habersizz)
-------------------------
Dönelim hastaneye…
ÖZGÜ:asi hanım babanız telefonda.
ASİ:tamam canım bağla
ÖZGÜ:peki.
ASİ:efendim babacım.
İHSAN BEY: asi kızım nasılsın bitanem.(klasik ihsan bey işte)
ASİ: ii babacım yorgunum biraz. Sizler nasılsınız her şey yolunda mı
İHSAN BEY: yolunda kızım yarın bize gelsen diyoruz. Hem özledik hemde konuşacaklarımız var.
ASİ: bir sorum yok değil mi babacım.
İHSAN BEY:şimdi konuşmayalım. Yarın görüşürüz tamam mı canım
ASİ:tamam baba görüşürüz.
Zamanı geldi galiba. Yıllardır omuzlarındaki yükten kurtulmanın zamanı geldi baba. Bize anlatamadığın hergün bize korkuyla baktığın günlerin sırrını anlatmanın zamanı geldi.
Bizi doğduğumuz yerlerden koparan, seni aşık olduğun topraklardan ayıran sebebi anlatmanın zamanı geldi baba. Asi bütün bunları düşünürken Defne kapıyı çalar ve asi nin odasına girer;
DEFNE:asi benim işim bitti. Acıktımda tamamsan çıkalım mı canım. Asi sen iyimisin?
ASİ: iyiyim canım tamam çıkalım çok yoruldum zaten. Sinirlerim bozuldu yaa…
DEFNE : neden ne oldu
ASİ: hiç yok bişey sonra konuşuruz.
Der ve çıkarlar (öfkeli gözler vardır etrafta. Nefret ve kin dolu bakışlar).tesadüfe bakın ki girdikleri restorantta bundan sonraki kader ortakları da vardır.
Demir ve kerim siparişleri istemiş ve bekliyolardı. Demir lavaboya kalkmak için ayaklanır o sırada elinde servislerle gelen garson demir e ve başka bir şahısa çarpar…ve olanlar olur…
xxx-xxx:?????
İki masum yürek… suçsuz ve yalansız…sadece seven iki yürek… sonsuzluğun içinde sadece birbirlerinin yüreklerinde aşkı yaşamak isteyen iki yürek…zaman bu defa da acımasız davranır mı? Her şeyden , geçmişte, yaşananlardan habersiz iki temiz insan… elleri kanlı insanlara karşı aşkı temiz tutabilirler mii? Geçmişe zamana ve ölüme karşı gelebilir mi???
Aşk her zaman büyük olaylarla çıkmaz karşınıza bazen küçücük tesadüfler tahmin edemeyeceğiniz büyüklükte aşkların doğmasına neden olur.
Yeter ki o anı yaşadığınızda bunun farkına varın…

--------------------
Bakalım neler olacak…
Umarım beğenirsiniz arkadaşlar çok severek ve isteyerek yazdım bunu
Okuyanlarında okumayanlarında yürekleri dert görmesin…
Bir bakıma yaşanmış olaylar var içinde senaryonun
İyi kötü bütün eleştirilere açığım canlarım…
İyi okumalar… 
Sizi seviyom…
DERYA
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:37 am

[align=center] 2.BÖLÜM
Aşk ansızın gelir
Ruhun bedenine dar gelir
Sen karşı koysanda
Yüreğin onun oluverir
(aşk bir tesadüfmüdür?)
[/align]

ASİ: dikkat etsene önüne bak biraz suratının ortasındaki iki göz ne işe yarıyor.
DEMİR: benim suçum yok birden bire önüme çıkan sizsiniz.
ASİ: harika şimdide suçlu ben oldum. Özür dileyeceğinize beni suçluyorsunuz.
DEMİR: ben kimseyi suçlamıyorum. Ama suçlu olanda ben değilim. Bir kazaydı diyelim ve konuyu kapatalım.
ASİ: tabii beyefendi başka emriniz arzunuz isteğiniz
DEMİR: hanımefendi ben kötü bişey mi dedim şimdi.
ASİ: yok canım siz kötü bişey dermisiniz hiç, ben diyorum
DEMİR: yani Allah nasıl bir çene vermiş sana yaa… dil hapı falan mı yuttun… der ve pis pis sırıtır…
ASİ: Aaa delinin zoruna bak yaa
DEMİR: hıh bir deli olmadığım kalmıştı saolun sayenizde onu da oldum.
DEFNE: asi tamam gidelim artık.
DEMİR: ASİ Mİ ? bir isim sahibine bu kadar mı yakışır . Cuk oturmuş valla.
ASİ: bak yine başladı
KERİM: demir, abi tamam
ASİ: demir mi? Söyleyene bak senin ismin farksız sanki.tam sana göre. Senin gibi kalasa da bu yakışır zaten(paşama kalas dedim öldürün beni)
DEMİR: bu kadarı fazla ya şimdide kalas oldum, der ve asiye doğru yaklaşıp kolundan tutar.
Asi başını kaldırdığı an demirle burun buruna gelir
DEMİR(İÇSES):Allahım bu gözler gerçek olabilir mi…ne yapıyorum ben burada…ama ne kadar da güzel…
ASİ(İÇSES):gözleri gece gibi içine çekiyor beni sanki. Saçmalama asi…
Asi:bırak kolumu…diyip bir hışımla çekiyorum kolumu…
ASİ: gıcık
DEMİR: ukala,
ASİ: uyuz
DEMİR: geveze
ASİ: yeter …
DEMİR: bencede…
İkiside burnundan soluyordur..çok sinirlenmiş olacaklar ki birbirlerine sırtlarını dönüp arkalarına bile bakmadan oradan ayrılırlar…
-----
KERİM: abi dur yaa ciğerlerim sırtıma yapıştı.demir huu kime diyorum ben yaa.
DEMİR: ne var kerim ne…
KERİM: bana ne bağırıyorsun be. O kadar lafı ben mi söyledim sana
DEMİR: Allah ım çattık yaa… cadı resmen cadı
KERİM: ama kabul et güzel bir cadı
DEMİR: kerimmmm
KERİM: ne var beee nee adımı ezberliyon galiba yalan mı yani
DEMİR: uğraşamam senle kerim yaa
KERİM: haklısın abii benim adım asi değil. Yemyeşil gözlerim yok, öyle insanın başını döndüren saçlarım yok demi sen benle uğraşma zaten yaa…
DEMİR: keriiiiiiiimmmmmmmmm
KERİM: tamam valla sustum bu defa.
Kerim ve demir in bu tatlı atışmalarına şahit olanlar vardır maalesef… aldıkları nefesten bile haberdar olan kirli beyinler… demir in farkında olmadığı kadar tehlikededir hayatı… peki ama neden…
----
DEFNE: asi dur ya yeter koştuğun.
ASİ: koşmuyorum defne yürüyorum.
DEFNE: haklısın canım koşan benim. Asi
ASİ: NE!
DEFNE: bağırmasana çok üstüne gittin adamın. Kazaydı bilerek yapmadı ki. Günün yorgunluğunu sinirini ondan çıkardın…acıdım valla adama…
ASİ: çok mu ileri gittim ya..
DEFNE: ÇOK
ASİ: of haklısın galiba. Neyse hadi gidelim çok yoruldum…
DEFNE: tamam canım.
Peki ya asinin peşindekiler her dakika ondan habersiz onun hayatına dahil olan insanlar… attığı her adımın önüne bir çukur kazmak isteyenler… peki ya onlar kim…
Asi cephesi-Eve geliyorum…Yorucu bir gün hemde çok… Ama aklımda sadece o var nedenini sormayın bilmiyorum… Galiba bilmekte istemiyorum… Hazır da değilim. Sadece gözleri geliyor gözlerimin önüne her anı her saniyesi… Gece gibi karanlık ve etkileyici. Silemiyorum beynimden…kendi halime şaşırıyorum… Offf...en iyisi uyumak diye düşünüyorum ve bugünü unutmak istercesine kafamı yastığa gömüyorum…
. . .
Demir cephesi-Neler oluyo bana bir anlasam adını koysam… Hiç böyle olmadım… Kalbim sıkışıyor sanki… Allahım bir daha görürmüyüm onu?bir daha gözlerime değermi o güzel gözleri… Saçmalama demir uyu. Cadı o cadı görüp ne yapıcan…diyip kendimi kandırmaya calışıyorum…duruşu bakışı gözleri her halini hatırlıyorum…bunları düşünürken eli o eşsiz yazılarını ve şiirlerini yazdığı defterine gider ve şunları yazar:
[align=center] “Gece yalnızlığın yüreğimi örttüğü bir vakitte
Şimdi
Yosun gözlerin düşer gözlerime
Dilim düğümlenir içime
Ah hüznüm…
Ben
Bugün
Sessiz bir harfin sesli bir yalnızlığa değdiği
Sonsuz bir cümleyim…”[/align]

Ertesi gün sabah…
Asi hastaneye gidecektir. Hazırlanıp arabasına atlar yola koyulur.
Demir de hazırlanmış kerim i bekliyodur beklerken kahve içmek ister. Bardak almak için dolabı açar ama dolap ın sivri köşesi demir in alnına değer. Ama demir umursamaz ve gecikeceğini anlayınca tek başına gitmeye karar verir.
Asi nin hastalarına bakmasına lazımdır bu yüzden acele ediyordur sağa doğru sapar veee
PATTTTT

xxx-xxx:?????
Aşk güçtür… geçmişin kanlı sayfaları… arkada bırakılan enkazlar… yağmalanan hayatlar…çalınan canlar… peki ya bütün bu silahları aşkın gücü durdurabilir mi?
Birbirine hergün biraz daha bağlanan iki cann iki yürek bütün bunlarla başa çıkabilir mi?
Yenilgiyi asla kabul etmeyen beyinler,sevmekten hiç yorulmayan yürekler… alacakaranlık bundan sonra bütün hayatlar…ışık yok, umut yok,bu savaşı kimler kazanıcak dersiniz… bekleyelim ve görelim…

----------
!..Gülnur..!
Yeni üye
Yeni üye
!..Gülnur..!

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:20 pm

ellerine sağlık ablamm
EzGi
Yeni üye
Yeni üye
EzGi

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:31 pm

Ellerine SağLık AbLaLarın AbLası... Embarassed
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:26 pm

merçiii kızlarrr
19gamze94
Yeni üye
Yeni üye
19gamze94

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:56 pm

çoook güzel olmuş derya ablam
ellerine sağlık Razz
!..Gülnur..!
Yeni üye
Yeni üye
!..Gülnur..!

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 4:34 pm

ee eklicenmi başka bölüm
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 5:58 pm

3.bölüm

EKSİLTİP YAKAN BÜTÜN AYRILIKLAR
KAVUŞMALARA GİDEN YOLLARA ÇIKAR

ASİ: off şu hale bakın arabam mahvoldu işe de gecikicem.
Adam: özür dilerim hanım efendi ama hatalı olan sizsiniz.
ASİ: bugünlerde de ne olsa suçlu ben oluyorum zaten.
Adam: efendim
ASİ: yok bişey
Demirde aynı yoldan geçmekteyken kazayı fark eder ve durur. Yardım etmek ister.
DEMİR: geçmiş olsun yardım edebilirmiyim?
ASİ-DEMİR: SEN
DEMİR:Allah ım ne günah işledim ben. Sabah sabah revamı bu.
ASİ: ben çok hevesliydim seni görmeye sanki. Töbe töbe.
DEMİR: kocaman şehirde işkence edecek o kadar adam var. Bula bula beni mi buldun ya.
ASİ: ben mi seni seni buldum. Kuru iftira. Allah bilir sen beni takip ediyosundur.
DEMİR: tabii yaa. canıma susamadım daha ben. Başka işim yoktu sanki. İş eyvah toplantı. Olamaz geç kaldım.
ASİ: bahanende hazır kaç hemen.
Demir sinirlenir ve asi nin yanına gelir.
DEMİR:ben hiçbişeyden korkmam ve kaçmam.
Asi başını kaldırır ve demirin yüzüne bakar ama asinin sert bakışları birden yumuşar. Demir çok şaşırmış olsada bu bakışlar hoşuna gitmiştir. Asi elini demir in yüzüne doğru kaldırır ve;
ASİ: kaşın kanıyor bu ne zaman oldu, der her zamankinin aksine kısık ve yumuşak bir sesle.
Demir in içi gitmiştir bu dokunuşla. Allah ım ölüyorum galiba. Kalbim neden bu kadar hızlı çarpıyor. Off terledimde sanki. Başımda mı dönüyor ne. Kendine gel demir…başladın yine saçmalamaya. Bu bende alışkanlık ya.
Bu sırada asi arabadan bir çanta alıp gelir. Demirin kanayan alnını temizler. Demir her dokunuşta biraz daha kendinden geçiyordur. Asi nin dokunduğu her yer ateş olup yakıyodur demir i Asi de hiç belli etmese bile etkilenmiştir. Ve pansuman biter.
ASİ: işte oldu.
DEMİR: teşekkür ederim gerek yoktu.
ASİ: sorun değil. Yara küçük bile olsa önemlidir. Artık gidebilirsiniz işinize engel olmayalım.
Demir in kafasına dank eder.
Olamaz toplantı babam öldürcek beni yaaa.
DEMİR: tabi ya toplantı hay Allah.
ASİ: bende geciktim gitsem iyi olur.
DEMİR: hıhı.
Demir arkasını dönmüş gidecekken. Asi nin arabasının kaza yaptığını hatırlar. Zorla da olsa;
DEMİR: şey isterseniz sizi gideceğiniz yere bırakabilirim.
ASİ: yok hayır gerek yok sizi zahmete sokmayayım.
DEMİR: bir defa da huysuzluk yapma işin var araban yok. (ne dedin oğlum sen resmen huysuz dedin dayak yemezsem iyi)
ASİ: ha çok güzel hep ben huysuzluk yapıyorum yani.
DEMİR: ben öyle demek istemedim inat etme ikimizde gecikicez
Asi başını yere eğer ve düşünmeye başlar
DEMİR: asii
Demir ilk kez ona adıyla hitap etmiştir ses tonu o kadar tatlıdır ki. Asi yi çok etkilemiştir.
Demirde bunu anlamış arabanın kapısını açmıştır( centilmen çocuk tabii)
Yolda hiç kimse konuşmaz sessizce hastanenin kapısına kadar gelirler. Demir tekrar kapıyı açar asiye.
DEMİR: tahmin etmeliydim
ASİ: neyi
DEMİR: doktor olduğunu. Yarama o kadar narin pansuman yapışından belliydi.
Asi gülümser demir de. Birbirlerine ilk defa gülümsemişlerdir. Demir asi nin, asi de demir in gülüşüne hayran kalmıştır.
(Demir)Ne olurdu bu kadar huysuz olmasanda adam gibi oturup konuşabilsek. Bu eşsiz gülüşü biraz daha fazla görebilsem.
(Asi) Off ne olurdu şu asiliğimi kırsamda sakin sakin konuşabilsem onunla. Ben bir daha bu gülüşü nerde görücem.
ASİ: teşekkür ederim her şey için.
DEMİR: ben bişey yapmadım iyi günler asi
ASİ: iyi günler demir.
Der ve onları izleyen gözlerden habersiz birbirlerine bir kez daha gülümseyip ayrılırlar… beklide kimliklerinin bilinmemesi hayatlarını kurtarmıştır kim bilir.
………
Demir-gidio işte ben sadece bakıyorum arkasından. Bir parçamı da götürüyo sanki. İlk kez vedalaşmak bu kadar acıttı canımı. Neden ama neden? Yanıtsız bir soru daha. Hadi demir bey gitmelisin artık. sil kafandan bunları sil.

Asi-arkama dönsen baksam bir daha bırakamam gibi hissediyorum. Onu tanımıyorum bile. Bilmediğim bişey var onda. Hem çok bildik hem çok yabancı. Nedir bu ya? Hadi asi yeter bu kadar unut onu unut!!!
…………………
İkiside hayatlarına geri dönmüşlerdir. Birbirlerini düşünerek ve hissederek. Adını koyamıyolardır. İçlerinde tuhaf bir duygu adını bilmedikleri. Tarif edemedikleri. Cesaret edip söyleyemedikleri. Birbirlerine hızla akan yürek…
Etrafta ikisini de izleyen gözler vardır. Öfkeli,korkusuz,cesur… geçen yıllara inat içlerindeki nefreti her dakika büyüten gözler… peki ya kimdir bunlar… iki masum yüreğin hayatındaki rolleri neler…

Sen kaç istediğin kadar
Sınırlar koy,duvarlar ör.
En kuytu köşelere saklan
Kapat gözlerini bakma hiçbir yere
Şiddetle karşı koy sana uzatılan ele
Kazanamazsın bu savaşı
Aşk gelmişse bir kezz
Ele geçirecektir yüreğini
Çünkü sen kaçsanda aşk yakalar seni…
-----
Yaşam bir gün daha izin vermiştir yaşamalarına beklide
Aşk onları pençesine alıp esir etmiştir bile
Bakalım bu iki genç ölümlerin ve sevdaların acılarını süzüp
Mutluluğu ortaya çıkarabilecek mii
Daha da önemlisi
Mutluluğu yaşayabilecek mi?

----
[/b]
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 5:59 pm

4.bölüm

Sen…
denize bakarken hayaller kurduran
göz göze geldiğimde içimi ısıtan
bir sözüyle dünyayı anlamlandıran
uzaklarda olsan da heran kafamın içinde
dolaşan…

Of geç kaldım ya. Bu kadar önemli toplantı ah kafam ah.
Hep senin yüzünden asi hep senin yüzünden.
Ama ne yapıyım ya bu kadar güzel bakılmaz ki.
Aklım başımdan gitti. Zaten bu aralar kafamın içinde akıl denen o şeyden varmı emin değilim. Çok konuştum yine susta gaza bas demir efendi.
Kerim seni öldürecek, kerim i boşver babam beni öldürecek.
Yarım saat sonra şirketteyim kan ter içinde kaldım yahu.
Leş gibiyim üzerinize afiyet. Toplantı bitmiş, devam edecek hali yok ya salak.
Odamın kapısını açıyorum kerim içerde kesin.
Odama giriyorum nihayet ve tahmin ettiğim gibi kerim içerde kahve içiyo kerim ancak sinirliyse kahve içer yoksa kendi harbi çaycıdır
aaa toprak ta burada ben size toprağı tanıttım mı
bizim grubun üçüncü elemanıdır ama kendi etkisiz eleman gibidir.
Neden mi bunu zamanla alarsınız.
Masama doğru ilerliyorum kerim üstten üstten bana bakıyor.
Toprak her zamanki gibi güneş gözlükleri burnunun üstünde bizi izliyor.
KERİM: Aaaa demir bey gelmiş. Niye zahmet ettiniz beyzadem. Ne gerek vardı muhtarın eşeği burada ya hallederdim ben işleri.
TOPRAK: muhtarın eşeği mi hani nerde. Ne işi var eşeğin holdingte ya. Hangi akıllı soktu onu buraya.
KERİM:toprak
TOPRAK:efendim kerim
Ah safım ya bu toprak gerçekten salak mı bilerek mi böyle davranıyo anlamamışımdır hiç.
DEMİR:kerim valla olanları anlatsam hak vericen. Abi valla gelmeye çalıştım çok erken çıktım evden. Hatta aceleyle kafamı yardım bak alnıma.
Hehe kerim hiç dayanamaz bize bişey olmasına.
Bizden bir yaş büyük ya ağabeymiz gibi davranır hep can evinden vurdum onu.
Hehe ne kadar kötüyüm ben yavv.neyse konumuza geri dönelim.
KERİM: ne oldu lan kafana. Kavga mı ettin. Konuşsana bee.
DEMİR: ya kusura bakma kerim valla yetişmek için acele ettim kan ter içinde kaldım.
KERİM: ulan yemişim toplantıyı. Anlatsana neler oldu.
Başlıyorum anlatmaya 15 dk olayı siz deyin 1 ben deyim 2 saatte anlatıyorum.
Kerim anlayışlı çocuk beni de çok iyi tanır hemen anlıyo derdimi.
Ama toprak için aynı şeyi söyleyemicem.
Anlayana kadar sinir sistemimizi harap ediyor ya…
KERİM: hımm şimdi anlaşıldı mesele. Bayağı güzel bir meseleymiş anlaşılan aklını almış oğlum senin bu mesele.
DEMİR: ya kerim bari sen yapma. Alt tarafı yardım ettim. Amma abarttın haaa.
KERİM: tabii canım yardım ettiğin kişinin adı asi değil hayrullah olsa bu kadar şevkle yardım edermiydin acaba.
DEMİR:keriiimmm
KERİM:ne var yalan mı?
TOPRAK: ne oluyo ya abi sen asi ye yardım etmedin mi? Hayrullah kim ya. Siz benden ne saklıyosunuz. Alacağınız olsun.
KERİM: toprak sen saf mısın yaa
DEMİR: oğlum sana bişey anlatana kadar o şeyin son kullanma tarihi geçiyor.
TOPRAK: ya neyin son kullanma tarihi geçiyo bu asi dediğiniz mal falan mı yoksa.
DEMİR: hooop ne malı lan. Toprak ağzını topla yoksa elimde kalacan hee…
KERİM: Harbi lan düzgün konuş . bugüne bugün asi yengemiz oluyoo
DEMİR: yaniii lafını bilde konuş. NEE ne yengesi be. Ulan kerim.
KERİM: (kopmuştur)faka bastın hahahahaa
TOPRAK: neye bastın lan önüne bak biraz.
DEMİR: Allah ım bekle geliyorum
KERİM: beni de al biz bunu çok aradık mı yavv. Toprak sayende ağız tadıyla şaka da yapamıyozz heee
TOPRAK: ben yine ne dedim yaa
İşte böyle gırgırı kesip olan biteni Toprağa Toprağın anlayabileceği dilde anlatıyoruz.
Toprak bu yine deli ediyoo. Sinir kat sayımız sayesinde fırlıyor
ama arkadaş işte ne yaparsın. Bakmayın aslında şirket işlerini halletmekte üstüne yoktur bu saflıkla yada salaklıkla nasıl yapıyo bilmiyom amaa.
Neyse olan biteni toprağa anlattıktan sonra işlerimize dağılıyoruz. Bu halde nasıl iş yapıcaksamm. Ah asi ahh. Ne asi si bee hoppp.işe devam…

Hastane

Geç kaldım… Allah tan benimde bir şefim yok ama şef olan bir arkadaşım var.
Yeni asistanlar gibi parmak uçlarımla yürüyorum yakalanmamak için.
Şule bir yakalarsa hele birde Defne mahvolurum ben diyorum vee
arkamdan gelen bir ses bütün hayallerimi yıkıyor…
DEFNE-ŞULE:ASİİİİ
Olamaz yaa ikisi birden. Bittim benn. Yüzümü dönsem mi kaçsam mı?
Yakalanırsam kurtuluşum olmaz. Ben ne dicem offf. Yavaşça arkamı dönüyorum.
Biraz sevimli olmak için yüzüme yüzüme bir gülümseme yerleştiriyorum vee
ASİ: günaydın
DEFNE: birazdan aydın olmayacak.
ASİ: nasıl yani neden ki
Korktum galiba. Defne ve şule kollarıma girip beni odama götürüyolar. İçeri giriyoruz kapıyı kapatıp kollarını bağdaştırıp bana bakıyolar. Bense gayet masum bir şekilde.
ASİ: neden öyle bakıyorsunuz. Ben yokken bişey mi oldu.
Dememe kalmıyor özge odaya dalıyor. Ben size özge yi tanıttım mı?
Özge asistan fıstık gibidir valla. Asistan diyip hafife almayın cin gibi maşallah. Çok iyi arkadaşızdır onunla.
Tam oh bee rahatladım özge beni kurtarır diye düşünürken ne dese beğenirsiniz.
ÖZGE: asi seni hastaneye getiren o yakışıklı karimatik güzel gözlü şık adam kimdi benim ondan neden haberim yok.
Hakkınızı helal edin bu defa kesin bittim.
ŞULE: ne yakışıklı karizmarik
DEFNE: şık bir adam mı seni hastane bıraktı.
ÖZGE: güzel gözlü olanı unuttunuz
ASİ: saol özge
ŞULE: konuşmak için 3 saniyen var
DEFNE: 3
ÖZGE:2
ŞULE:1
DEFNE:BAŞLA ASİİ
ASİ: tamam ya anlatıcam sakin olun.
Başlıyorum anlatmaya…kızlar her söylediğim kelimeyi bir soruya çevirdiği için bayaaa bir uzun sürüyo anlatmam. Millet bir bir kızla uğraşamaz ben üç kıla uğraşıyom düşünün artık.
Ben üç mü dedim pardon. 4 olacaktı bir de başak var. Başağın bilmediği şey yoktur.
Kim ne yaptı nerde yaptı nasıl yaptı hepsiniz bilir.
Bunları ona anlatmadığımı bir bilse diye düşünürken ben…
BAŞAK: olamaz yaa bğtğn bunları çömez asistanlardan mı öğrenecektim ben inanamıyorum asii. Bunu bana nasıl yaparsın. Bütün şanım ayaklar altında yaaa…

Allah ım bir insan bu kadar mı şom ağızlı olur mu? Ben nasıl baş edecem bunlarla.
Kaseti başa sarıyorum başak a da anlatıyorum her şeyii.
Çok şükür anlatacak kimse kalmadı. Biri daha girerse içeri o kapıyı açtığı anda ben pencereyi açıp atlicam valla. Offf günüm cadılara laf anlatmakla geçti yaa.
Artık düşünmeyi bırakıyorum. Dosyamı alıp hastalar kontrole gisiyorum.
Bu kadar tembellik yeter demi ama…
Demir
Kafamda binbir soruyla şirketten çıkıyorum. Arabama atlayıp babamların yolunu tutuyorum. Hiçbişey düşünemiyorum. Beynim donmuş gibi. Yıllardır her dakika kendine tekrar tekrar aynı soruları soran beynim. Şimdi susuyor. Neden?
Korkuyorum galiba duyacaklarımdan yaşayacaklarımdan.
Öğreneceklerimi taşımaya gücüm yeter mi? Bilmiyorum.
Tek merak ettiğim öğreneceklerimin bizim öykümüzdeki rolü nee… bütün bu sorularla eve geldiğimin farkında değilim. Arabadan inip kapıyı çalıyorum.
Annem açıyo kapıyı. Salona geçiyoruz. Meleğim tedirgin gözlerle bakıyor bana. Veee
KEMAL BEY:hoş geldin oğlum
DEMİR: hoş bulduk baba
KEMAL BEY: sanırım zamanı geldi.
DEMİR: geç bile kaldık. Seni dinliyorum.
----
ASİ
Felaket bir yorgunluk var üstümde. Hastaneden çıkıp bir taksiye atlıyorum.
Babamlar beni bekliyor. Her zaman koşa koşa gittiğim ev.
Şimdi ise ayaklarım geri geri gidiyo. Sebebini bilmiyorum ama gerginim.
Hemde çok. Hayat hiç kolay olmicak bundan sonra biliyorum.
İçimde büyük bir korku tarif edemediğim, anlatamadığım.
Öğrendiğim bildiğim her şey hafızamdan silinecek bir bugün kalacak sanki.
Öyle bir dalmışım ki taksicinin dürtmesiyle kendime geliyorum.
Evin önündeyiz. Ücreti ödeyip eve doğru ilerliyorum.
Kapıyı annem açıyo sıcacık gülümsemesiyle. İçerde babam abim beni bekliyolar…
İHSAN BEY: hoş geldin kızım,diyip sarılıyor bana ürperiyorum.
ASİ:holbulduk babacım.
İHSAN BEY: hazırmısın asi?
ASİ:yıllardır hazırım baba seni dinliyorum.
----
KEMAL-İHSAN:????????

Zamanda kaybolacak iki yürek…
Aşk onlar için bir yaşam kaynağıydı…
İnsan yaşam kaynağından vazgebilir mi?
Güneşin ısıtan sıcaklığını bırakıp ayın yalnızlığına geçebilirmi?
Geçmişin bedelini ödemek zorunda kalan iki yürek…
Baharı birlikte yakalayan
Ama kışı yaşamak zorunda kalan iki masum hayat
Ve zaman
Bakalım onlara daha neler gösterecek…

..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:01 pm

>>>5.BÖLÜM<<<
[b] [align=center] AKILLA YÜREK GİBİ OLUYORUZ BÖYLECE
BİRBİRİNİ BÜTÜNLEYEN,
DENGELEYEN DÜNYAYI
İKİ AYRI TENDE BİR CAN,
BİRBİRİNE YAKIŞAN…
[/align]
Korkuyorum…böyle olmadım hiç.
Büyük bir korku bu. Anlatamıyorum…
kelimeler boğazıma takılıyor… boğulacak gibi oluyorum…
hadi baba bitsin artık konuş lütfen…
düşündüklerimi anlıyor sanki…
elindeki fincanı bırakıp bana bakıyo uzun uzun
ve sonunda konuşmaya başlıyoo…

KEMAL BEY:şimdi söyleyeceklerimi iyi dinle demir bir daha bu kadar cesur olamayabilirim oğlum.
Duyacaklarına hazırmısın?
DEMİR: hazırım baba. Söyleyeceğin her neyse artık zamanı geldi.
KEMAL BEY: pekala dinle o zaman……………………………………………
Babamın söyledikleri kocaman evde yankılanıyo sanki…anlamak algılamak çok güç…
Canımı acııtıyo anlattıkları… ne denir bu kadar şeyden sonra…
ne konuşulur Allah ım nasıl bişey bu..Aklımı kaybedicem yaa…
babam yüzüme bakıyo bişeyler söylememi istiyor belli ama ne dicem ki ben…
DEMİR:bu inanılmaz baba. Yıllardır her şeyi düşündüm her şey geldi aklıma.
Ama bunlar aklımın ucundan bile geçmedi. Şimdi anlıyorum neden yıllardır saklandığımızı,kaçtığımızı…yüzündeki o buruk ifadenin sebebi anlamı şimdi yerine oturdu baba.
KEMAL BEY: bütün bunları anlatmamaya yemin etmiştim. Ama mecbur kaldım.
Yıllar önce Bir sabah hepimizin hayatını haramiler gibi yağmaladılar.
Elimizden Malımızı değil canımızı hayatımızı çaldılar.
Aşkı bir silaha çevirip hepimizi yaraladılar.
Yaşadıklarımız hayal değil gerçekti. Aşk dünyanın en güzel duygusu demir.
Ama onlar aşkı kullanarak hepimizin hayatını kan gölüne çevirdiler. Şimdi de
Kaldıkları yerden devam etmek istiyolar. Buna izin veremem demir
sizi de onlara veremem,vermem
DEMİR: bizi kaybetmiceksin baba. Onlardan nasıl haber aldın yani burada
Olduklarını nerden biliyorsun.
KEMAL BEY: doğrunun ve haklının yanında olan insanlar var diyelim.
Yıllardır onlardan haber aldım hep. Bak oğlum göz önünde olmanı istemedim hiç.
Şimdi bunun sebebini biliyorsun.

Babamın sözünü kesiyorum.söyleyeceklerini tahmin etmek bile içimde bişeylerin kırılmasına sebep oluyor
DEMİR: sanırım bu cümlenin sonunu duymak istemiyorum. Yazarlık benim hayatım baba.
Bundan vazgeçmemi isteme. Her zaman sen ne dersen onu yaptım, hiç karşı çıkmadım.
Ama bu defa… bunu isteme ne olur… (yalvarıyorum şu an sanki babama, ilk defa
Beni tam olarak anladığını hissediyorum)
KEMAL BEY: pekala ama tehlikenin arttığını anladığım an bana karşı çıkmana izin vermem.
Hayatta sizden başka hiç kimsem kalmadı demir, en yakın arkadaşımın yanına bile yaklaşamıyorum
Sizi de kaybedemem demir. Beni anlıyorsun değil mi?

Küçüklüğümden beri babamın yüzünde hep bir burukluk vardı.
En mutlu anında bile hissederdim bunu. Ama bu defa başka bişey var.
Ne olduğunu bilmediğim babamda iilk kez gördüğüm bişey. Belki hüzün, belki keder
Beklide her şeyi hatırlamanın anlatmanın verdiği bir duygu bilemiyorum.
Aklımda bir soru, sormak istiyorum ama cesaretim yok galiba.
Ama yapmalıyım bu sorudan kurtulmalıyım

DEMİR: baba peki ya diğerleri . onlar nerde, yani bunlardan haberdarlar mı? Onlarında bilmeleri gerekmiyormu
Bu defa babam benim sözümü kesiyor.
KEMAL BEY:haberdarlar bilgileri var. Nerde oldukarına gelince bende bilmiyorum
Bilmen gereken önemli bişşey dahaki bu çok önemli. Onların yerini nerde yaşadıklarını
Merak etmiceksin. Onlar ve biz bir araya gelemeyiz demir. Bu bombanın pimini çekmek olur.
O zaman onları kimse durduramaz.

Her ne kadar içime siinmesede kabul ediyorum. Etmek zorundayım galiba.
Babamla yaptığım konuşma bitince eve geliyorum. Kerim ve toprak uyuyo hemde çok komik
Bir şekilde. Bu gece çok rahat olmam aslında ama içimde anlamını bilmediğim bir sıkıntı.
Neden derseniz bende çözemedim…eve gidiyorum.
Muhteşem şehri izlemeye koyuluyorum.bir süre sonra yüzümde aptal bir gülümseme.
Aklımdan çıkmayan bir çift yeşil göz, hırçın saçlar…
Offf yine aynı şey oldu, kalbim şimdi camdan fırlicak, terledi de, ateşimde var galiba.
Bu kız aklıma gelince hep böyle oluyorum. Saçmalama demir.
Hayatında neler oluyor sen neler düşünüyorsun. Ama aklımdan çıkmıyorki…
sonra toprak beyin sesiyle irkiliyorum.

TOPRAK: Demir hayırlı olsun abi
DEMİR: ne hayırlı olsun
TOPRAK:bizim pencere ile olan ilişkiniz
DEMİR: pencere camı mı ilişki mi. Toprak ne diyosun sen.
TOPRAK: oğlum deminden beri cama bakıp sırıtıyon onu diyorum.
DEMİR: toprak sen manyak mısın ?
TOPRAK: tabii gece gece elin camına bakıp gülümseyip sohbet eden benim demi.
Haklısın canım manyak olan benim. Ve bu manyağın uykusu geldi.

Toprak haklı galiba karşı apartmandakiler sapık olduğumu düşünmeye başlamadan uyusam
Fena olmicak. Hadi bakalım.rüyamda uyku görmeye başladım yahu. İyi geceler
-----
ASİ
Babamın karşısındayım her dakika biraz daha daralıyor bu oda sanki. Duvarlar üzerime geliyor.
Beynim saniyeler içinde binlerce soru soruyor. Sorguluyor. Bense yoruldum aramaktan, kabuğuma çekildim, sustum. Şimdi babamı dinlemenin zamanı geldi. Söz sırası onda…

İHSAN BEY: her şey yıllar önce başladı asi. Bu anlatacaklarımı iyi dinle kızım………………………………..
Babamın sözleri sesi durmadan tekrar ediyor kulaklarımda. Yankılanıyor anlamaya çalışıyorum,
Konuşmak istiyorum ama olmuyoo kelimeler ağzımdan çıkmıyoo. Allah ım nasıl bişey bu…
ASİ:bütün bunlar doğru mu. Yani yıllardır herşeyi düşündüm. Her şey geldi aklıma. Ama bu yani tahmin bile edemezdim. Nasıl olur bunlar yaşanmış olamaz. Şimdi ne olacak baba.
İHSAN BEY: yıllar önce bir sabah birilerinin darmadağın ettiği hayatlardan çıktık biz asi
Geride nasıl bir enkaz bıraktığımızı tahmin bile edemezsin.
Onlar aşkı ölümcül bir silaha çevirdiler.
Yıllar önce aşk ve ölüm pençesine aldı bizleri
Hala da peşimizde.Çok dikkatli olmalıyız sizi de kaybedemem anladın mı canım?
ASİ: çok iyi anladım hemde. Ama korkma olur mu?bize bişey olmicak baba. Bizden kurtulamazsın.
Bişey sorucam baba
Ne soracağımı anladı galiba. Yerinden kalkıp dışarıyı izlemeye başladı.
Sonra bana döndü ve ağzından şu kelimeler döküldü…
İHSAN BEY: onların nerde olduklarını bilmiyorum asi. emin ol isterdim ama bilmiyorum
Tek bildiğim iyi oldukları. Sakın asi sakın onların kim olduğunu sorgulama.
Bu her şeyin sonu olur. Biz bir araya gelirsek. Ateş ve su gibi birbirimizi yok ederiz asi.
Bunu sakın unutma.bir an bile aklından çıkarma.

Her şeyi anlattı babam her şeyi.Aklımda tek bir soru var şimdi cevaplanmaması gereken
bir soru. bütün bunların ardından evime geliyorum.Kupamı elime alıp kahvemi yudumluyorum.
Kızlar içeride.Defne,özge,başak…iyi ki varlar.Kanepeye oturuyorum.Gözüm elimdeki kupaya
dalıyor yüzümde anlamsız bir gülümseme. Aklıma iki siyah göz takılıyor. Gece gibi zifiri karanlık iki göz. İnsanı çeken esiri eden gözler. İçimde bir heyecan hissediyorum anlamını bilmediğim. Derken özge nin sesi bütün bulutları dağıtıyor…

ÖZGE: asi tebrikler canım.
ASİ: neyi tebrik ediyorsun anlamadım
ÖZGE: kupayla aranızdaki bağ gözlerim yaşardı valla
ASİ:delirdin galiba özge
ÖZGE: gece gece kupaya sarılıp gülümseyen sensin deliren ben oluyorum. Allah Allah … sence tuhaf değil mi ? sayende hangi alanı seçmeyeceğimi anladım.saol
ASİ: hangi alanmış o
ÖZGE: psikiyatri tabii ki . senin gibi delilerle hergün uğraşamam ben.size iyi geceler.
Özge haklı galiba diğerleri de uyanmadan gidip yatsam iyi olacak…
ama nasıl…
onu düşünürken mi?
Offf uyu asi uyu
İyi geceler…

Her akşam vaktinde bu gönül üzülür
hüzünle dolar seni düşünür…
Şimdi çok uzaklarda kimbilir neredesin
Geri dön ya da dönme ben sendeyim…

Bakalım yarın onları neler bekliyo
Bu bölüm biraz sıkıcı oldu farkındayım ama
Gelecek bölüm sizi beklenmeyen olaylar bekliyor
Hayat çiftimizin başına neler getirecek bakalım
Beğenmeniz dileğiyle….
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:01 pm

>>>6.BÖLÜM<<<
[align=center] Güneş iyiden iyiye ısıtmaya başladı bu şehri
Ama benim içimde kış hüküm sürüyor
İçimde hala bir ürperti var
Başımda gri bulutlar
İnsanın geçmişinden kaçması saçmalık
Ama bu savaşa hazır değilim sanki
Karşımdaki cepheler fazla,yükleri ağır
Öte yandan içimde bir fırtına
Dağıtacağına durmadan bişeyler kuran
Peki ya bu fırtınanın adı ne yok olamaz
Zamanı değil daha…
Ama o zaman tanımaz ki
Ya ben onu tanırsam
Yok olmaz daha değil
Yapma deli zaman
Daha yıktıklarını onarmadan
Şimdi olmaz
Yok yada olsun
İçimdeki karları bir güneş eritir ancak
Sen güneşsin
Işığını yüreğime sereceksin……
[/align]

Toprak: hopp şair bırak şu defteri bee. Kalk hadi kahvaltı hazır.
Kerim: bırak lan adamı o senin gibi sapmı? Koskoca şair.
Toprak: heeeee sen Atilla ilhan dın çünkü bana diyene bak
Kerim: ben şimdi seni…
Yanlarına gidiyorum Kerim yatırmış Toprağı sehpaya boğazlıyor. Şaka sanmayın bu defa harbi boğazlıyor
Demir: hey kerim dur ya abi tamam hhuuuu kie diyom ben
Kerim: ne var demir az kaldı şunu gırtlaklim sana döncem tamam mı?
Toprak: demir kurtar hem sapık hem katil…
Demir: sapık mı? Ne sapığı be
Kerim: hakkaten ne sapıklığımı gördün be
Toprak: ulan dün sabaha kadar DEMİRİNKİNİN yanındaki kızın haritasını çizmedin mi bana
Yok ah o gözler, yok ah o saçlar,yok ne güzeldi, yok iki gözü vardı, yok bir burnu vardı. Uyumadan kabus gördüm sayende
Demir: benimki mi ?
Kerim: sen müstakbel yengene nasıl kabus dersin lan
Toprak-Demir: yenge mi?
Toprak: cık ben sana diyom kesin bu doğarken direk doktorun elinde değil
Duvara uçmuş diye. Adını bilmediği kızı yengemiz yaptı. Kabus dediğim sensin sapık aşık.
Demir: harbi kerim uçtun he. Kızın adını bilmiyon da hem ben neden görmedim bu kızı
Kerim: asiye bakmaktan olmasın.
Demir: KERİİİİİİİM
Kerim: yine başladık. Demdir kuzular meeeler sen kerimliyon abi.kerim senin ana dilin oldu artık.
Toprak: yavv bunların üç numarası yok mu onu da bana ayarlardık
Kerim-Demir:topraaaakk
Toprak: tamam şaka şaka
Kahvaltımızı yapıyoruz sonunda. Ne yedik o yemekler nereye indi anlamadan
Çıkıyoruz evden. Malım kıymetli şirket işleri. Bakalım bu güzel gün bize neler gösterecek.
[align=center] Sabahın ilk ışıkları yüzüme çarpmaya başladı
Heyecanla kalkıyorum yataktan
Geceki sıkıntıdan eser yok
Ama adını bilmediğim bir duygu
Bıçak gibi kesiyor yüreğimi
İnce bir sızı hissediyorum
Tıpkı dün sabah hissettiğim gibi
Dışarıda sıcacık bir güneş varken
Benim yüreğimde ayaz
Başımı göğe çevirip o sonsuz maviliğe bakıyorum
İçimi kaplayan sevinci anlatmanın tarifi yok
Nedenini bilmediğim bir huzur
Adı aşk bu olabilir mi
Tek heceli dev kelime
İnsanların içinde kaybolduğu
Olamaz
Ya oysa
Şimdi güneş tam tepede işte
Yüreğim sıcacık……
[/align]

Defne:hadi kahvaltıya
Özge: kupan yok bu gün ayrıldınız mı yoksa
Asi.: özge
Başak: ne kupası bu
Özge: bişeyde bilme
Başak:o sana özgü bişey canım
Özge: Allah Allah
Defne: kızlar tamam
Özge: sen hiç konuşma defne sayende uykusuz bir gece geçirdik
Başak: evt ağzını açma istersen, yoksa bende açıcam evden çıkamayız
Özge: sanki ağzını kapadığın varda
Başak:farkındamısın aynı saftayız benim yanımda olman gerekiyor
Özge: haa pardon hayatım
Başak: rica ederi tatlım
Asi: neyden bahsediyorsunuz siz. Dün neler oldu
Başak:şimdi canım dün bu adı defne olan muhterem zat
Seninkinin yanındaki adamı anlata anlata bitiremedi tabii
Bu arada bizi bitirdi
Asi: benimki mi?
Özge: evt demir işte
Asi: nerden benimki oluyomuş o
Başak: aman bari bize sallama. Asi bildiğin gibi değil bütün gece öldük yaa
Asi: defne neler duyuyorum
Defne: ya yok öle bişey
Özge: Allah tan yok bir de olsa nasıl anlatırdın acaba. Ya bunların
Bir üç numarası yok mu onuda bana şey ederdik
Başak: ozaman dört numara da lazım bana
Özge: senin doğun var bir kere olmaz
Defne-Asi: doğu muu?
Başak: ya üüfff hadi geç kalıyozz
Çıkıyoruz evden öyle bir konuşuyoruz kii taksici bizden sonra kesin jübilesini yapmıştır.
Geldik sonunda hastaneye. Kapıda cem bayık bayık bakıyoo. Karşısında şule elinde telefon bizi bekliyoo.kesin zılgıtı yedik diye düşünürken:
Şule:asi tebrik ederim canım, deyip boynuma sarılıyor
Asi: neyi tebrikediyorsun
Şule: az önce aradılar ASİS yılın en genç ve başarılı doktoru ödülünü almaya hak kazanmışsın
Asi:ne ne zaman emin misin?
Şule: evt hemen yarın
Asi: bu kadar erken mi
Şule: bu yıl tıp sanat ve magazin ödülleri bir arada verilecekmiş
Asi: harika artistlerle aynı andamı ödül alcam. Onlar ne anlar tıptan sanattan. Tıp deyince akıllarına botoxtan başka ne geliyo acaba.
Özge: ay asi LAMA gibisin oraya tükür buraya çemkir
Başak: hakaten bir sus ya
Asi: aman ii sustum
Şule: Şenol hoca çok şık olmanı istedi hastaneyi temsil etcen bir yerde. Çıkışta alışverişe gidiyoz
Asi: off tamam görüşürüz.
Odama çıkıyorum nerden çıktı bu ödül şimdi.pöfff
----
Dönelim şirkete
Hepimiz toplanmış çalışıyoruz. Toprak yığılmış toplantı masasına. Kerim koltukları birleştirmiş
Bense masamda dosyalardam başım görünmüyo ve en olmaması gereken şey. TELEFON
Demir:of nerde bu yaa. Hayda
Kerim: demir bul şunu başım şişti
Demir: önümde duruyo zaten ben tutmuyorum demi
Toprak: kesin şunu çalışamıyorum yaa
Kerim: aha toprağa bişey olmuş
Demir: harbi lan iyi misin oğlum
Toprak: bana laf yetiştireceğine telefonu bul
Demir : aha buldum. Buyurun
Sekreter: demir bey……………………… arıyolar
Demir: tamam bağla
Xxx:……………………………………………
Demir: öyle mi teşekürler
Kerim: kimmiş
Demir: ASİS ödülleri yılın en çok satan kitabı ve en çok okunan yazarı ödülünü bana veriyo bu yıl. Yarınmış
Kerim: vay bee helal
Toprak: tebrikler usta. E o zaman alışveriş zamanı
Demir: ii peki çıkalım
Saatler süren çalışmalar bitti. Doluşruk arabaya doğru alışverişe. Ne gerek varsa…
Kerim: demir şuna bak şahane bunu al
Demir: kahverengi mi? Hayatta olmaz
Kerim: niye bee mis gibi işte
Demir: o senin rengin oğlum ben bunu alıyom
Kerim: oğlum sen kara takım kara valla gece karanlığında bulamayacaz seni o olacak…
Demir: hee çok komik. Toprak nerde
Toprak: buradayımm
Toprağı görmemizle kahkaha patlatmamız bir oluyo. Pembe bir takım bulmuş çiçekli hemdee
Toprağı o iğrenç şeyden kurtarıp çıkıyoruz diğer mağazalara bakmaya
---
Şule: hadi kızlar
Defne: tamam bu nasıl
Özge: sen asıl bana bak
Başak:halt etmişsin ben görmedin galiba
Şule: ödülü asi alcak siz değil
Asi: nasıl olmuşum
Şule-defne-özge-başak: vovvvv muhteşem
----
Alışveriş merkezini dolanırken bir mağazanın önünde çakılıyorum resmen.
Demir: Allah ım bu gerçek mi?
Kerim: neoluyo be aman Allah ım
Toprak: ne oldu evrim geçirmiş ayılar. Cennette miyim ben?
Bembeyaz bir elbisenin içinde
Bu o asi melek gibi. Yok gibisi fazla melek.
Allah ım onu bana yaz neolur
Neden onu görünce böyle oluyorum
Kalbim ona doğru atıyor
Gözlerim ban ihanet edip ona odaklanıyor
Beynim kalbimle savaşıyor
Korkuyorum ama dokunmaya
Avuçlarımın içinden kayıp gidersin diye

Birden bana dönüyor halimi görseniz
Ölcem heyecandan
Kıpırdayamıyorum yerimden
Gözlerim gözlerinde
xxx-xxx:???

[align=center] Sözcülerin önemi yoktur o anın içinde
O kısacık zamana aklınızdan geçen hiçbirşeyi
Yüreğinizde biriktirdiğiniz özlem dolu,sevgi dolu,aşk dolu
Hiçbir sözcüğü sığdıramazsınız
Yarım kalacak kelimeler
Yerine gözlerinizle konuşacaksınız bitimsizce
Ayıramayacaksınız gözlerinizi onun gözlerinden
Bir öyküye dönecek bakışlarınız
Elleriniz buluşacak bu kez başka bir öykününiki kahramanı olacaksınız
[/align]
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:02 pm

>>>7.BÖLÜM<<<

[align=center] Kelimeler tutuldu sende.ben gözlerimle konuştum.
Kelimeler tutuldu ama gözlerin konuştu benimle,
Sen sustun,gözlerin içini gösterdi bana.
Ama konuşsaydın ahh konuşsaydın.

Karşımda duruyordu öylece.Birşey demeden,konuşmadan.
Bir peri kızı gibi.
Masallardan fırlamış bir prenses gibi.
Gerçek miydin sen
Gerçeksen neden bu kadar geciktin.
Evet gerçeksin.
Olmasan çarpmazdı kalbim bu kadar hızlı.
Olmasan sarhoş olmazdım kokundan.
Evet gerçeksin ama ne olur benim gerçeğim ol
[/align]

Deli olduğumu düşünebilirsiniz.Gözlerimi hiç ayırmadan ona doğru yürüyorum.
Pardon yürümüyorum akıyorum sanki. Kerim ve Toprak arkamdan bakakalıyor öyle.
Bir süre sonra peşimden geliyorlar.Ben ona bakıyorum.O bana hiç kimse konuşmuyor.
Ve işte sonunda karşındayım.Yanına gelince elindeki tokayı düşürüyor.
Eğilip alıyorum tokayı yerden.Nasıl bir cesaretse elini tutup tokayı avucuna yerleştiriyorum.Ama bırakamıyorum elini o da çekmiyor.
Konuşmak istiyorum ağzımı açmak istiyorum nafile olmuyor.
Büyü gibi evet.Aşkın büyüsü.

Kerim-Merhaba
Defne-Merhaba
Kerim-Geçen gün konuşmadık.Kerim ben.
Defne-Defne
Kerim-Çok güzel bir adın var.Senin gibi
Defne-Teşekkürler.
………

Toprak-Merhaba
Özge-Merhaba
Toprak-Ben toprak
Özge-Özge
Toprak-Gözlerin senin mi? (yuh)
Özge-Yok arkadaştan ödünç aldım.
Toprak-Saçma oldu galiba
Özge-Yani
Toprak-çok güzel gözlerin var
Özge: bu defa oldu
………

Demir-Merhaba
Asi-Merhaba
Demir-Bugün sakinsin
Asi-Eski halime döniyim istersen
Demir-Yok böyle iyi.Çok güzel görünüyorsun.
Asi-Teşekkürler
Demir-Özel bigün mü?
Asi-Sayılır
Demiir-Anladım.Umarım bu güzelliği hak edecek biridir.
Asi-Biri.Ha öyle biri yok yani bu hazırlık biri için değil.
Demir- Öylemi harika şey yani ( hayde ne dicem şimdi ben)
Kerim-Demir telefon
Demir-(Oh be!) Kimmiş.
Kerim-Kenan bey
Demir-Buyrun Kenan bey şimdi mi peki ne kadar zamanımız var
anladım hemen çıkıyorum
Kerim-Ne olmuş
Demir-Unutulan bir evrak hemen çıkmalıyız.Asi ben…
Asi-Sorun değil git ve işini hallet.
Arkamı dönmüş gidecekken (hönk)
Demir-Seni bir daha nasıl görecem.(bunu nasıl söylediysem)
Asi-Yeni bir kaza olmasını bekleyecez.
İkimizde gülüyoruz buna ,tabi mağazadakilerle.Bizim tayfa işlerimizi hallediyoruz
yarın büyük gün. Ama önce görmem gereken biri var.
----

ASİ
Evde yemek yiyoruz tam kadro.
Özge-Asi seninki varya hani demir.Bana bir yerden çok tanıdık geliyor
ama nerden.Televizyonda mı gördüm ne?
Asi-Yok artık özge ne işi var televizyonda
Defne-Ölçülü at biraz gülüm yaa.
Özge-Aman iyi sustum.
Asi-Kızlar ben çıkıyorum.
Defne-Nereye
Asi- görmem gereken biri var.
-----
Demir- Özür dilerim ihmal ettim seni.Nasılsın dedeciğim .
Dede- Olur mu geldin ya.Ben iyiyim de sende bir haller var Karaoğlan.
Demir- O kadar belli oluyor mu dede
Dede- Yokta ben anlarım anlat bakalım.
Demir- Bir şey var onda ama bilmiyorum.Beni nasıl bu hale getirdi anlamıyorum.
Yüzümde her daim aptal bir gülümseme.Adını koyamıyorum.
Yollarım hep ona çıkıyor.Dilimin ucunda ama söyleyemiyorum.
Dede- ohoo sen abayı yakmışsın Karaoğlan.Kim bu güzel mi?
Demir- Hem de nasıl.Bas döndüren bir uçurum sanki.Hani derinliği korkutur ama yine
de başına kadar gidip aşağı bakarsın.Yüzü hep aklımda of.
Dede- En büyük korkun onsuzluk olur, yokluğu canını acıtır.Parça parça olur yüreğin.
Yerden toplarsın parçalarını ellerin kan içinde kalır.
Demir- dede
Dede- Sözümü kesme Karaoğlan.Sakın pes etme savaş, binlerce kez yaralan ama
vazgeçme söz ver demir.
Demir- Söz dede hiçbir zaman vazgeçmicem.
------
Asi- Nasılsın nineciğim.
Nine-Beni bırak bugün bir başka gülüyor kim bu?
Asi- Nine ya.
Nine- Haydi dinliyom.
Asi- Bir şey var onda,yüzümde sonsuz gülücük,içimde büyük bir enerji.
Aşka küskün yüreğimde yeniden kelebekler uçuşuyor.Hep ona yürüyorum,sanki
Ona bakarken kendimi kaybediyorum.Ama söylemiyorum.
Nine- Sen yüreğini teslim etmişsin mağrur prensesim yakışıklı mı bari?
Asi- Evet çook yüzü güneşin aydınlığına meydan okuyor.Gözleri denizleri delirten
bir fırtına gibi.Aklıma kazındı sanki.
Nine-Gece uykuların kaçar.Karanlıktaki tek ışık odur.Var olduğunu bilmek yaşatır
seni.Yokluğu ölüm.
Asi- Nine
Nine- Lafımı dinle ölüm gelse kapına vazgeçme asi. Sakın vazgeçme ant ver.
Asi- Söz nine savaşıcam vazgeçmicem.
---------

Sonunda büyük gün dev bir salon,kocaman ışıklar,kamera ordusu,süs bebekleri
of ne sıkıcı oysa bir kişi olsa sadece.Onunda ne işi var burada.Hepimiz buradayız.
Birazdan ödüller için içeri girecez sonra bir kutlama varmış.Çok lazım ya.Neden
bilmiyorum bir anda herkes kapıya odaklanıyor.Birden arkamı dönüyorum merak ettim.,
Demir- Yok artık.
_İster şans diyin, ister tesadüf.Orada karşımda duruyor.Güzelliği büyülüyor.
Hiçkimseye aldırmadan yanına yürüyorum.Yine aynı şey ona akıyorum.
Merdivenleri çıkıyorum yavaş yavaş.Her adım biraz daha yaklaştırıyor beni ona.
İşte şimdi beni esiri eden gözler karşımda.
Elini tutuyorum yavaşça narin bir öpücük konduruyorum.

Demir- Bu gece bunu çok sık duyacaksın belki ama muhteşem görünüyorsun.
Asi- Herkesten duymak istemiyorum.Söylemesini istediğim bir kişi söylesin yeter.
Demir- Umarım söyler.
Asi- Söyledi bile (Allah’ım kalbim duracak gibi).
Demir- İnelim mi?
Asi- Hıhı.

_Aşağı iniyoruz kızlar ve bizim tayfa hep birlikteyiz.

Kerim- Sahi siz neden buradasınız.
Defne- Asi ödül alacak.
Demir- Ne ödülü
Başak - Yılın en genç ve en başarılı doktoru ödülü
Demir- Tebrik ederim asi.
Asi- Teşekürler,peki ya siz?
Toprak- Bizde de demir ödül alacak.
Başak- Ne ödülü?
Şule- Yılın en çok satan kitabı ve en çok okunan yazarı ödülü.
Özge- Aha asi ben demedim mi seninkini televizyonda gördüm diye.
_’’Seninki’’ özgenin bacağına bir tekme atıyorum masanın altından.
Özge- Ahh!
Asi- Ne oldu canım bir yerin mi acıdı.
Özge- Yok bir sancı işte geçti bile (sen görürsün)
_Demir gülüyo tabi Allah’ım ne güzel gülüyor.Bir ömür izleyebilirim.İçeri
giriyoruz ödüller alınıyor.Bir alkış bir kıyamet demir ödülü alınca kameramanlar
birbirini eziyor.Meğer ne kadar çok tanıyormuş.Sonra kutlama başlıyor.
Hep birlikteyiz yine aynı masada oturuyoruz.

Toprak- Kerim geçen sen bana bir kız anlatmıştın.O kız ne kadar da defne ye
benziyor demi sanki o.
_Bu defa da tekmeyi toprak yiyiyor.
Toprak- Ahh manyak mısın be ne vuruyorsun.Yalan mı?Bütün gece defneyi
anlatmadın mı bana?
Kerim- Sen görürsün lan.
_Herkes gülme krizlerinde tabi.
Özge- Toprak bacağın,iyi misin?
Toprak- Hıı bacağım,bilmem sana bakınca unuttum.
Başak- Hıh bir kurban daha verdik.
Şule- Çok tatlılar ya…

_Dans müziği çalıyor bu arada.Bir kadın var bu geceyi düzenleyen kendisiymiş.
Demir’in yanına geliyor…Hiç hoşlanmadım bu kadından:
Beren- Demir bey açılış dansını biz yapalım mı?
Demir- Dans.Şey pardon ama ilk dansı asi hanımla yapıcaz.
_Öyle bir bakıyor ki bana.
Asi- Evet öyle.
Demir- Müsadenizle.

ASİ(içses)
Elimden tutuyor.Şimdi kalbim duracak.Herkes bize bakıyor.Elini belime
doluyor önce.Zaten elinde olan elimi daha da sıkı tutuyor.Gözlerimi gözlerimde .
Öyle dik kendinden emin bir duruşu var ki ona karşı koyamıyorum.
Dans ilerledikçe bedenim bedenine sabitleniyor.Bir an başımı omzuma yaslıyorum.
Dudaklarını hissediyorum saçlarımda.Bir an sadece bir an küçücük bir öpücük
konduruyor saçlarıma.Şu an ölebilirim.Kendimi çekemiyorum.Onun kollarında olmak.
Kokusunu hissetmek başkaymış.Şimdi daha iyi anlıyorum.delilik deyin ama ben onsuz olamayacağımı hissediyorum.

DEMİR(içses)
Bugüne kadar bosuna yaşamışım. Şimdi anlıyorum.Tenini ,sıcaklığını,
kokunu hissetmekmiş yaşamak.Sana dokunmak bütün bedenimi titretiyor.
Müthiş bir şey bu.Hiç bitmese bu an hep kollarımda kalsan.Ben
artık eminim.Sensiz olamam.

Dans bitiyor dışarı çıkıyoruz.Büyüleyi bir gece var konuşamıyoruz.
Demir- Bu şehir en aydınlık gecesini yaşıyor.Gökyüzü yıldız tarlası.Yaşanmış
en uzun gece olacak.
Onu dinliyorum sadece.Ona bakıyorum.Onu yaşıyorum.

Demir- Suskunsun.
Asi- Seni dinliyorum.Büyüleyici bir gece gerçekten.
Demir- Evet büyüleyici(bunu asiye bakarak söylüyor) bişey var sende adını koyamıyorum
Dilimin ucunda söyleyemiyorum. Soramıyorum. Tanımlayamıyorum ama o şeyi arıyorum.
Yüzüne,gözlerine,ellerine baktıkça kendimi görüyorum. Bir gün sen çıktın karşıma. O gün
İçimde ne kadar acı tortusu varsa hepsi eridi. İster kız ister bağır bana, ama seninle yeni bir hayat başladı biliyorum. Bişey söylemicek misin?
(Demir içses)başını eğmiş yere bakıyor sadece, nasıl bir cesaretse yanına yaklaşıyorum. Nefes kadar yakınım ona. Yüzünü ellerimin arasına alıyorum. Rüzgardan yüzüne düşmüş saçlarını düzeltiyorum okşuyorum. Gözlerini gözlerime dikiyor sonra. O kadar güzel ki. Kokusu hissediyorum. Bir sihir gibi. Yaklaşıyorum yaklaşıyorum
Veeee…?????

[align=center] Sen ol, hep ol, benimle ol,bende ol…
Sendeyim ben yüreğimi koydum yüreğinin üstüne
Aşk bu başka isim arama
Hemde en koyu, en deli, en tutkulu…
Öğreneceğim çok şey var sana dair
BİLMEDİĞİM ÇOK ŞEY VAR
Ama bişeyi öyle iyi biliyorum ki
Seni öyle çok seviyorum ki… ……
[/align]
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:02 pm

>>>8.BÖLÜM<<<

Ve dudaklarına dokunuyor dudaklarım
Küçük bir öpücük
Derken tutkulu bir öpüşe dönünüyor
Ayrılamıyorum ondan nefesim kesilene kadar
Ateş gibi dudakları
Bütün bedenim alev alıyo sanki
Kopamıyorum ondan
Sonra ayrılıyoruz
Alnını alnıma dayıyor
Yüzünü okşuyorum,saçını,dudaklarını
Heryerini ezberlemek ister gibi
O da benim yüzümü okşuyoorr
Sonra yanağımdaki elini alıyorum avucuma
Öpücükler konduruyorum
Tam tekrar dudaklarına eğilecekken

Toprak:demir nerdesiniz ya . upss pardon yaa
Asiyle nefes kadar yakınız hala
Demir: ne var toprak
Toprak:sizi merak ettikte. Boşuna etmişiz ben çıkıyorum siz devam edin kaldığınız yerden. Ben yokmuşum gibi davranın yani
Demir: toprak
Toprak: buyur abi
Demir: yook ol
Toprak gidiyor. Şu an öldürebilirim onu. Ama hiçbişey bu gecenin büyüsünü bozamaz. Sen olunca başka hiçbişey umrumda olmuyor.ellerini tutuyorum sessizliği ben bozuyorum
Demir:ellerin buz gibi üşüdünmü?
Asi: evet biraz
Ceketimi çıkarıyorum ona vermek için. Ceketin üzerindeki elimi tutuyor.
Asi:şimdi de sen üşiceksin
Demir:ben içimde baharı yaşıyorum üşümem giy hadi
Asi: tamam
İkmizde konuşmuyoruz. Gözlerinde kayboluyorum onun. Sonra bir ses kabus gibi. Toprak geliyor yine gözleri kapalı…
Toprak: abi ben geldim huuu. Ne yapıyorsanız durun
Demir: salak mısın oğlum aç gözlerini
Toprak: hııı açiyımda gözlerimi oyy. Yok yaa
Demir:toprak valla elimde kalacan aç lan
Toprak: tamam açıyom oh bee
Demir:şimdi söle ne istiyosun
Toprak:biz artık gidelim diyoruz
Asiye bakıyorum evet der gibi başını sallıyor
Demir : tamam geliyoruz
İçeri giriyoruz tanıdık bildik kimselerle vedalaşıp çıkıyoruz. Kızlar taksiyle gelmiş.
Biz iki araba gelmişiz
Demir:sizi bırakalım
Asi: gerek yok biz gideriz.
Demir:senin araban tamirde deil mi? İnat etme işte. Hadi asi
Asi(içses)-gözlerin hiç kimsede olmadığı kadar içten.
Gözlerin gözlerime işleyen ışık. Gözlerine damarlarıma işliyor bağımlılık yaratıyor.
Bir tutku vazgeçmesi mümkün olmayan. Bir ateş bütün bedenimi yakan.
Asi: tamam gidelim o zaman
Bizim kızlar,pardon bizim cadılar uyanıklık yapıyor tabi. Kerim ve toprakla gidiyor onlar.
Ben demir le gidiyorum. Yolda KONUŞAN BİR SESSİZLİK var.
Konuşmak istiyorum ama olmuyor.
Demir: müzik dinlemek istermisin?
Asi: olur.
(Asi)müzik açıyor demir. Müziği değiştirmek için ikimizde aynı anda uzatıyoruz ellerimizi.
Ellerimiz buluşuyor. Birbirimize bakıyoruz. Ama birden karşımıza çıkan bir araçla ani fren yapıyor demir. Yüzümde büyük bir korku olmalı ki. Demir ellerini yüzüme getiriyor.
Hiçbişey söylemeden sıkıca sarılıyor. Karşı koyamıyorum.
Sarılıyorum kaybetmek istemezcesine. Sonra ayrılıyoruz. Gözlerimin içine bakıyor.
Demir:özür dilerim. En son istediğim şey senin korkman. Şimdi biliyorum sana bişey olmasına dayanamam asi. Yapamam. Bin yıldır bekliyor gibiyim seni.
Asi: demir şimdi konuşmasak.
Demir: tamam sen nasıl istersen.
Eve geliyoruz sonunda.aslında ondan ayrılmak istemiyorum.
İçimde ne var ne yoksa söylemek istiyorum. Ama yapamıyorum. Konuşamıyorum.
Kelimeler düğümleniyor sanki. Yanıma yaklaşıyor vve yanağıma uzun sıcacık bir öpücük konduruyor.
Demir: sen ne zaman istersen asi. Ben beklicem. İyi geceler
Asi: iyi geceler
Gitmeden önce telefonumu alıyor ve karanlığa karışıyor.
---
Eve giriyorum karşımda 4 çift meraklı göz bana bakıyor. Hesap verme zamanı şimdi.
Başak: sen mi anlatırsın bizmi soralım
Durumu aptala bağlıyorum tabii
Asi: neyi
Şule-defne-özge-başak:ASİİİİİ
Asi: tamam ya sakin anlatıcam.
Kaçarı yok ağzımı açıp kulaklarımı tıkıyorum. Ben anlattıkça kızlar çığlığı basıyor.
Çok yorgunum yatağıma uzanıyorum.ve içinde demirinde olacağından emin olduğum
Rüyalar görmeye adım atıyorum.
----
Eve geldim. Kapıyı açar açmaz bizim ayılar karşımda.
Eyvaaahh kerim kahve içiyo sinirli demek ki. Kesin toprak yumurtaladı.
Seni elime vercekler var yaa…
Demir: selam
Kerim:bırak selamı sabahı anlar bakalım
Demir: neyi
Toprak: asi operasyonunu
Demir: ulan seni
Kerim:anlat oğlum
Demir: alatacak bişey yok
Toprak: tabii canım sen dışarıda asi nin bademciklerini alıyordun zaten demi.
Demir:toprak
Kerim: anlat demir
Mecbur anlatıyorum. Yok ben bunlara boşuna evrim geçirmiş ayılar demiyorum.
Dağdan mı indiler anlamadım ki. Her şeyi anlattıktan sonra açıyorum defteri vee….
[align=center] Her anımda seni düşündüğüm
Düşündüğümde içimi titreten
Benzeri asla olmayacak bir düşsün sen
Yokluğunla öldüren varlığınla hayat verensin
[/align]
-----
[align=center] Demir
Muhteşem bir sabah yada bana öyle geliyor
Başka bir güneş sanki doğan
Daha parlak daha sıcak
Büyülüyici bir güne uyandım
Kaygım yok, kuşkum yok
Seni yüreğimle, beynimle karşılayacam
Büyük güne hazırım ben
Gelişin benim yeniden doğuşum olacak
Hoş geldin sevdam
[/align]

Kahvaltı yapıp çıkıyoruz bizim ayıları şirkete yolluyorum
Ben asimi görmek istiyorum arıyorum ama açmıyor.
Korkuyorum. Neden bilmiyorum.
Evine gidiyorum kızlar sabah erkenden çıktığını söylüyor
Hastaneye gidiyorum orda da yok.
Kafayı yemek üzereyim. Şirkete dönüyorum.
Ama aklımda binlerce soru.
Nerdesin asim nerdesin meleğim…
-----
[align=center] Asi
Kaçıp saklandığım
Durup soluklandığım tek yerdeyim
Nefessiz kaldığım gizli bir bahçede
Hiç kimse bilmez burayı
Nefes almaya ihtiyacım var
Düşünmeye
İçimdeki korkuları dindirmeye
Aşka tekrar gücenebilirmiyim?
Yapabilirmiyim?
Aklım çok karışık
Ama yüreğim hep onun adını fısıldıyor
Hiçbir duygumu ertelemedim ben
Aşk zamana meydan okur
Ama sen ona karşı koyamazsın bilirim
Aşkın anahtarı cesarettir
Bu sabahı seninle karşılamak varken
Buradayım
Peki ama neden?
[/align]

Bütün bu sorularla hastaneye gidiyorum. Bağrış çağrış. Neler olduğunu anlamıyorum.
Üst kata çıkıyorum. Bir adam elinde silah ateş edip duruyor.
----
Demir: yok abi ben gidiyorum
Kerim: nereye lan
Toprak: ben biliyom bademcik almaya
Demir: saçmalama lan merak etim hastaneye gidiyom
Kerim: tamam haber ver
Demir: tamam
----
Asi: ne yaptığını sanıyorsun sen bırak şu silahı
Adam: kes sesini otur şuraya
Başak: asiliğin sırası mı şimdi sus yaa
Asi: bırak şu silahı dedim
Dışarıda polis siren sesleri gelince adam bir hışımla beni kavrayıp silahı alnıma dayıyor.
O sırada demir in gelip deli gibi içeri girmek istediğinden haberim yok
---
Demir:lütfen izin verin içeri giriyim kız arkadaşım içerde
Polis : olmaz bey efendi çok tehlikeli
Demir: sen görürsün
İlerde yan kapıyı tutan bir polis var arkasında dolanıp bir yumruk çakıyorum garibime.
Güm yerde tabii zaten kim kurtulabildi ki elimden. Hastaneye giriyorum.
Sesi takip edip asi nin olduğu yeri buluyorum. Hayvan herif nasılda tutuyor asimi.
Canı acıyo belli. İlerliyorum yavaşça. İlk önce asi fark ediyor beni.
Korktuğu çok belli. Sonra adam görüyor beni.
Demir: bırak kızı
Adam:sen kimsin be defol belanı bulma
Demir:ben değil ama sen buldun
Adam:çek git lan
Demir: kızı bırak dedim
Adam:bırakmıyorum
Demir: tabii belli zaten gücün bir kadına yetiyor
Adam: ne diyosun lan sen
Demir: dediğimi duydun
Asi:demir git buradan lütfen yapma
Demir:merak etme asi bişey olmicak
Adam: asi mi adıda kendi gibi güzelmiş
Demir: çek iğrenç ellerini ondan
Adam: çekmezsem ne olur
Demir: çekmede gör
Asinin yüzündeki korku. İşte buna dayanamıyorum. O hep gülmeli.
Yavaşça ilerliyorum.Çok yakınım onlara
Demir: eee kararın
Adam:ben bu numarayı yemem
Demir: bende bu numarayı yemem. Anlaşıldı bu kadar korkak olduğunu bilsem kendimi bu kadar yormazdım.

Asi yi bırakıyor silahı bana doğrultuyor. Ters ters suratıma bakıyor. Boğuşmaya başlıyoruz.
Silah hala onda.asi nin sesini duyuyorum demir yapma neolur korkuyorum diyo ama ben okimseye aldırış etmiyorum.silahı tutuyorum sonra silah tam ortamızda derken bir ses ve çığlıklar….
PATT!!!
ASİ:demirrrrrrrr
[align=center] kalp gercekten sevene akar seven nerede olursa olsun..!!
Çareler tükenmiş olsa da hayal kurar, engeller olsa da umut eder..
Vazgeçmez ama AŞK...! ……
[/align]

Bölüm aceleye geldi bu yüzden özür dilerim
İstediğim gibi olmadı
Uyhh valla parmaklarım koptuu
Bakalım bizi neler bekliyor
Beğenmeniz dileğiyle

..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:03 pm

>>>.BÖLÜM<<<

Asi-demiiiiiiir
Başak-asi sakin ol
Korkuyorum onlara doğru yaklaşıyorum. Kimin vurulduğunu hala anlamış değilim.
İçimdeki korkuyu tarif etmem mümkün değil. Adam hareketleniyor. Demir i geri itiyor. Elleri kan içinde. Yere düşen damlaların sesi duyulmuyo. Kimse konuşmuyor.
Tanrı m çıldıracam. Sensizlik beyimi yiyor. Üşüyorum, titriyorum. Gözlerim kan çanağı.
Adım atmaya çalışıyorum.
Buz gibiyim dondum sanki.
Herkes bağırıyor, ağlıyor, koşuşturuyor.
Kızlar bişeyler söylüyolar ama ben anlamıyorum.
Hareket edemiyorum.
Sonra demir hareket ediyor.
Dudaklarından çıkan bir söz
Beni kendime getiriyor.
“ASİ” diyebiliyor sadece, sonra tekrar kapanıyor gözleri.
Yanına koşuyrum. Elini tutuyorum
Başını dizlerime koyuyorum.
Yarasına bastırıyorum.
Yüzüne öpücükler konduruyorum.

[align=center] “bırakma beni
Seni kaybedemem
Daha doyamadım ki sana
Kokunu yeterince içime çekemedim ki
Gitme
Bu aptal dünyada bir başıma bırakma beni
Gidip yüreğimi öldürme
İçim acıyor
Kalbim sıkışıyor
Ben sensizliğin yükünü taşıyamam
Ne olur gitme”
[/align]

Şenol hoca geliyo yanıma.
Şenol hoca-hadi asi ameliyata almamız lazım kan kaybediyor.
Asi- hıhı tamam
Şenol hoca-sedye getirin. Ameliyathane hazır mı?
Demir sedyeye alınıyor. Ameliyathanenin önündeyiz. Ben içeri girecekken.
Şenol hoca-sen gelmiyorsun asi
Asi-ama hocam
Şenol hoca-bu halde ameliyata giremezsin.defne asi yi al hastanın ailesine haber verin.
Asi-hayır hocam lütfen izin verin. Onu bırakamam yanında olmalıyım. Yalvarırım.
Şenol hoca(bağırarak)-hayır dedim asi. Ne zamandan beri tanıdıklarınızın ameliyatına girmenize izin veriyorum. Şu haline bak gözlerin kıpkırmızı,üstün başın kan içinde, hala ağlıyorsun, bütün bedenin titriyor.konu kapandı asi
Asi- peki hocam

Demir in yanına geliyorum.elini kavrıyorum sıkıca.
Dudaklarına küçük bir öpücük bırakıyorum.
Kulağına eğilip;
Asi-ben buradayım bitanem, seni bekliyorum,SENİ SEVİYORUM.
Diyorum. Demir i içeri alıyolar. Kapıyı kapattıkları an dizlerimin üstüne çöküyorum.
Çocuklar gibi hüngür hüngür ağlıyorum. Hıçkırıklarım koridorda yankılanıyor.
Sonra defne kaldırıyor beni yerden. Destek olmak istiyor biliyorum ama benim yüreğim içerde nasıl iyi olabilirim.
Defne- asi demir in ailesine haber vermeliyiz.
Asi-hıhı
Defne- ben kerim i arıyorum.
Defne kerim i arıyor kerimde demir in ailesini.
-----
xxx-haber aldınız mı?
xxx- evet efendim vurulmuş durumu ağırmış.
xxx- güzel bizi zahmete sokmadı desene. Her şeyden haberdar olmak istiyorum.
xxx- peki efendim
-----
xxx-kızı buldunuz mu?
xxx- evt efendim hastanede çatışma çıkmış.
xxx- vurulmuş mu?
xxx-hayır efendim
xxx-iş bize düştü desene. Takibe devam edin.
xxx-tamam efendim
-----
Bir süre sonra kerim toprak ve ailesi geliyorlar. Kemal bey dik durmaya çalışıyor. ,
Süheyla hanım ve melek yıkık,yorgun. Dedesi çok sakin hiç bişey söylemeden oturuyor.kerim ve toprak barut gibi. Bense kapının önünde yerdeyim. Tek bir yere odaklanmış bakıyorum. Neden kaçtım ondan. Kaçmasam burada olicaktık beklide. Onu kaybetme ihtimalim olmazdı. Derken annesi geliyor yanıma. Yüzümü ona doğru kaldırıyor. Gözyaşlarımı siliyor ve bana sarılıyor. Daha şiddetli ağlıyorum şimdi. Bir süre sonra dedesi geliyor yanıma.
Yusuf Dede-o sensin değil mi? Karaoğlan ın anlattığı kız sensin. Uçurum gözlü sevdiği sensin.
Yüzüm gülüyor birden.
Asi-beni size mi anlattı.
Yusuf Dede-evt bizim Karaoğlan yanık sana.
O konuştukça daha da acıyor yüreğim. Elimi tutuyor sonra.
Yusuf Dede-hele bir çıksın içerden. Bu bastonu başında kıracam. Bu kadar güzel kızı nasıl ağlatırsın hergele diye. Hadi güzel kızım ağlama. Adı gibidir demir güçlüdür. İyi olacak.
Asi- hıhı.
Defne kerim i özge toprak ı sakinleştirmeye çalışıyor. Başakla şule ameliyatta.
[align=center] Bense seni düşüyorum.
Gözlerini düşünüyorum, her bakışında beni başka diyarlara götüren gözlerini
Ellerini düşünüyorum, dokunduğunda beni tepeden tırnağa titreten ellerini
Sesini düşünüyorum, konuştuğunda ılık bir rüzgar gibi içime işleyen sesini.
Yıldızlar gökte olduğu sürece yalnız olmayacağımı biliyorum artık. Sen varsın çünkü.
[/align]

Kapı açılıyor sonunda. Şenol hoca çıkıyor. Hepimiz yanına koşuyoruz. Yüzünde tedirgin bir ifade. Hiç sevmedim bu ifadeyi.
Asi-hocam
Şenol hoca- ister şans deyin ister kader. Lanet olası kurşun 2 CM daha sağa isabet etseydi. Kaybedebilirdik. Şuan surumu iyi. 24 saati atlatması gerekiyor.yoksa….
Asi- atlatıcak devamını anlatmanıza gerek yok.
Herkes bana bakıyor. Yüzlerinde bir tebessüm varr. Yoğun bakıma alınıyor demir.
Sırayla yanına girmemize izin var. Bana bakıyor Süheyla hanım sanki her şeyi biliyormuş gibi.
Süheyla-önce sen gir kızım.
Asi-hayır efendim önce siz girin rahatlamaya ihtiyacınız var.
Herkes giriyor içeri ailesi toprak kerim sıra bende. İçeri giriyorum yanındayım şimdi. Camdan bizi izliyolar ama umrumda bile değil. Yatağa yanına oturuyorum elini tutuyorum. Yanağına sıcacık bir öpücük bırakıyorum. Yüzünde bir gülümseme var sanki.
[align=center] ASİ- vazgeçişlerle dolu bu hayatta
Bir yüreğin nasıl vazgeçilmez olduğunu anlatmak için geldin.
Hadi bak bana.
Ben o gözleri hayal ettim bunca yıl
Yağmurdan sonra dünyayı çepeçevre saran gökkuşağı gibiydi gözlerin
Şimdi o gözlerden mahrum mu bırakacaksın beni.
[/align]

Elimi sıkıyor demir. Nefes almakta zorlanıyor. Nabız düşüyor.
Kalp atışları yavaşlıyor. Bütün makineler alarm zillerini çalıyor sanki.
Yüreğimden büyük bir parçanın koptuğunu hissediyorum…
ASİ- HOCAM HOCAM ÇABUK GELİN DEMİİİİİİİİİİİRRRRR!!!!

Beğenmeniz dileğiyle
Uyhh
Parmaklarım koptu
Sizi sevim
Yormlarınızı bekliyom canlarım
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:03 pm

Elimi sıkıyor demir. Nefes almakta zorlanıyor. Nabız düşüyor.
Kalp atışları yavaşlıyor. Bütün makineler alarm zillerini çalıyor sanki.
Yüreğimden büyük bir parçanın koptuğunu hissediyorum…
ASİ- HOCAM HOCAM ÇABUK GELİN DEMİİİİİİİİİİİRRRRR!!!!
------
[size=medium] >>>10.BÖLÜM<<< [/size]
[align=center] Yenilgiyi asla kabullenmeyen beynim
Sevmekten hiç yorulmayan yüreğim
Alarm zilleri çalıyordu sanki….
[/align]

Hastane çığlıklarımla inliyor. Demir in kalbi atmıyor…
Şenol hoca-şarj et 1-2-3 çekil
Başak-nabız yok
Şenol hoca-tekrar şarj et 1-2-3 çekil
Başak-hala nabız yok
Şenol hoca-kahretsin
Herkes ağlıyo bağırıyor. Bense tepki veremiyorum. Bedenim donmuş gibi. Sadece demir e bakıyorum. Yanında gidip elini tutuyorum.
Şenol hoca-son kez deniyoruz
Bu ses kulaklarımda çınlıyor “son kez”
Şenol hoca- şarj et 1-2-3 çekil
Başak- DÖNDÜ

[align=center] Kabuğum kırıldı,karanlık dağıldı,umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı.
Yüreğim yeniden canlandı.
Yeniden gülümseme yayıldı yüzüme.
Gitmedim yüreğimin ötesi bırakmadın beni.
Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana
Sunduğunda değerini bilmek gerekir.
Sen benim şansımsın
Ve ben hayatın bana sunduğu bu şansı sonuna kadar korumaya kararlıyım.
[/align]

Demir odaya alınıyo hepimiz berbat durumdayız. Ailesi için bir oda açıyoruz.
Zorla ikna ediyoruz Süheyla hanımı odaya girmesi için. Ben kalıyorum.
Demirin yanına gidiyorum. Sabaha doğru uyanıcak biliyorum ama yine de yanındayım.
Yanındaki sandalyeye oturuyorum onu izliyorum.sabaha doğru uyuya kalıyorum.
Elim elinde başım yatağın kenarında. Sabah bir dokunuşla uyanıyorum. Demir saçlarımı okşuyorç başımı kaldırdığımda o muhteşem gözleri ve gülüşüyle bana bakıyor. Zorla çok kısık bir sesle konuşuyor.

Demir-günaydın meleğim, diyor ve elimi öpüyor.
Asi-günaydın,bizi çok korkuttun
Demir-çok mu korktun
Asi-çook iyimisin?
Demir- sana bakarken,dokunurken kötü olamam ki. Yaklaş bişey söylicem
Yaklaşıyorum. Çok yakınım ona elini kaldırıyor saçlarımı düzeltiyor. Ne olduğunu anlamadan dudaklarıma yapışıyor. Uzun tutkulu bir öpüş. Ayrıldığımızda nefes nefeseyiz. Sonra kapı açılıyor kim geldi dersiniz.

Toprak- günaydın…yine mi ya ne bitmez bademcikmiş
Demir- Allah ım bekle geliyorum
Asi- hiçbir yere gidemezsin
Demir- sen iste meleğim
Toprak-ohooo bir kurban daha verdik
Demir- toprak
Toprak- formundasın abicim kurşunun içinde dophing falan mı vardı ne.
Sonra kapı açılıyor. Tam kadro içerde herkes. Ben demirin alini bırakıp kalkıyorum hemen. Demir sırıtmaya başlıyor

Süheyla- oğlum iyi misin?
Demir- iyiyim annem
Süheyla- iyi olursun tabi bu kadar güzel bir hemşiren var
Demir-doğru varlığı bile iyi olmam için yeterli
Kerim- oğlum nereye kaçıyodun lan
Toprak-kaçmaz abi o daha alacağı çok bademcik var
Demir-topraak
Toprak- yine başladık
Gırgır şamata herkes çok mutlu artık. Şenol hoca geliyor.
Şenol hoca-keyifler yerinde bakıyorum hastamız nasıl bakalım
Demir- saolun iyiyim sayenizde
Şenol hoca-görevimiz. Bugün seni dinlendiriyoruz. Görünürde sorun yok ama yarın küçük yürüşlere başlicaz. Omurilikte sorun var mı anlamamız için gerekli. Şimdi herkesin burada kalmasına gerek yok. Sizin için açılan odaya yerleşin.odayı boşaltalım.
Baya uğraştıktan sonra oda boşalıyor demir le baş başayız.
Demir-gittiler sonunda. Bir an hiç gitmicekler sandım.
Asi- çok kötüsün hepsi senin için burada
Demir- bir kişi burada olsa yeterdi
Doğrulmaya çalışıyor. Hemen yanına gidiyorum.
Demir-ahhh
Asi- ya hareket etmesene.dikişlerin açılacak. Canın acıdı mı
Demir- günlerce kaybolabilirim gözlerinde
Asi-demir
Demir- seni kaybetme duygusunu bir daha tatmak istemiyorum. Bunu bir daha sakın yapma. Seni kaybedemem.
Asi-ben kaybedebilirim mi sanıyorsun. Gitme ihtimalin, bir daha olmayacağını,seni göremeyeceğimi,sana dokunamayacağımı düşünmek ölüm gibi.
Demir- gelişinle doğdum ben asi. Senin gelişin beni hayata döndürdü. Ben…(sözümü kesiyor.)
Asi- SENİ SEVİYORUM. Hep seni bekledim hep seni aradım
Demir- SENİ SEVİYORUM
Demir yatakta yana doğru kayıyor. Boş kalan yere elini koyup “otur” der gibi
Bir hareket yapıyor. Hemen yanına oturuyorum. Oturu vaziyette başımı göğsüne dayıyorum ikimizde yataktayız şimdi.

Demir- ellerimi hiç çekmesem saçlarından. Seni yanımdan hiç ayırmasam.
Asi- sana dokundukça yüreğimden havalanan bir kuşun bütün bedenimde dolaştığını hissediyorum.
Demir- o kuşun yerinde olmak isterdim.
Asi-demirr
Demir- ne yalan mı söyliyim. Tamam dinle o zaman. Sana dokunmak istemiyorum, ellerimi bütün bedeninde gezdirmek istemiyorum, vücudunun her köşesini ezberlemek istemiyorum. Al sana yalan oldu mu?
Asi- çok kötü bir yalancısın.
Yanağına sıcacık bir öpücük bırakıyorum.
Demir-yooo bana bunu yapamazdın,
_Diyor ve yüzüme öpücükler konduruyor. Masum öpücükler tutkulu öpüşlere dönüşüyor.Nefes nefese ayrılıyoruz. Sabaha doğru uyuya kalıyoruz.
küçük yatakta tek beden gibi yatıyoruz. Başım demir göğsünde ,onun eli sırtımda, diğer elimse onun eline kenetli. Biz uyurken içeri girenlerden habersiziz.

Kerim-şunlara bakın ya
Defne- çok tatlılar
Toprak- yakında ortada zıplayan küçük bademciklerimiz olursa şaşırmayın.
Kerim-yuh ayarı bozuk ayı doğru konuş lan
Özge- valla pek haksız değil şunların haline bakın
Toprak-dimi özge haklıyım ben
Özge- kabarma hemen toprak
------
xxx-kahretsin demek yaşıyor. Hastaneden çıkınca işini bitirin
xxx-emredersiniz
------
xxx-nerde bu bir kızı yakalayamadınız
xxx-hastaneden ayrılmıyor efendim
xxx- o zaman hastanede bitirin işini
xxx- baş üstüne patron
------
Derken uyanıyoruz tabii. Tepemizde bizimkileri görünce kabus mu diye düşünüyoruz ama maalesef gerçekler
Demir-ne oluyo ya sabah sabah
Asi- ne işiniz var tepemizde
Kerim-rahatsız mı oldunuz paşam
Demir-çok zekisin nerden anladın
Defne-hanım efendi sizde rahatsız oldunuz mu?
Asi- o kadar belli oluyor muu?
Demir- toprak dilini mi yuttun
Toprak- kkonuşiyım da bağır demi yok ya
Demir- hasbin Allah

Demir le yürüyüşe başlıyoruz. Koridordayız. Süheyla hanımda var. Ne kadar mızık çı benim sevgilim ya
Demir-asi yoruldum ben yaa
Asi- demir 2 dk daha var
Demir-yoruldum ben ama
Asi- bana yaslan o zaman
Demir-valla hemen zevkle
İçime giricek nerdeyse ahh nerdeeee
Süheyla-oğlum yavaş yıktın kızı
Asi- saolun Süheyla teyze yavaş demir yaa
Demir-hopp kadın dayanışması ben kaçar
Demiri odaya götürüp koridora çıkıyorum. Cem orda.
Cem-selam asi ne haber
Asi- iidir cem senden
Cem-ii hastan nasıl?
Asi- bugün daha iyi
Cem-diğer hastalarla bu kadar ilgilendiğini hatırlamıyorum
Asi- haklısın bu özel bir hasta
Cem-biliyormusun bende hastayım(bilmem mi beyinden)
Asi- öylemi neyin var
Elimi tutuyor o kadar sıkıyorki çekemiyorum. Sonra elimi göğsüne koyuyor.
Asi- cem elim acıyor
Cem- benimde kalbim acıyor asi

O sırada bizi izleyen gece gibi zifir karanlık iki gözden habersizim

XXX-ASİİİ!!!!

[align=center] Bir günah gibi izledim seni
Kimse görmedi seni ve beni
Ağlarken içim , güldü gözlerim
Bir günah gibi gizledim

Alın size uzun partt
Beğenmeniz dileğiyle
Başımın etini yiyen cadılar
Ben size diğer part gösteririm
Sizi sevimmm
[/align]
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:05 pm

>>>11.BÖLÜM<<<

Demir-ASİİİ
Asi-demir
(Demir içses)-iki ucu keskin bıçaktır bu işin
Bir ucu senin
Bir ucu benim yüreğime batıyor
Beynim uğulduyor
Algılamakta güçlük geçiyorum
Gülüşlerim yüzümde donuyor….

Asinin yanına gidiyorum. Ayakta fazla durmamam gerekiyor aslında. Canım acıyor ama şu an acıyı hissedemiyorum. İğrenç herif nasılda sıkıyor asimin elini. Şimdi karşısındayım.
Asi-demir açıklayabilirim
Demir-bırak elini
Cem-bırakmazsam neolur.
Elini tutup çekiyorum. Bir yumruk çakıyorum suratına.
Demir-işte bu olur
Asi- demir tamam
Demir- sen geri çekil asi
Asi- ama
Demir- geri çekil dedim
Ayağa kalkıyor ben asiyle konuşurken karnıma vuruyor. Yarama yani. Müthiş bir acı
Demir-aahhh
Cem-ne oldu canın mı acıdı süt kuzusu
O sırada kerim ve toprak ta geliyor.
Kerim-eyvah süt kuzusu dedi
Asi- ne olduki
Toprak-en son demir e biri süt kuzusu dediğinde.zavallılar hepsinin suratını yerden topladık.
Asi- nee durdurun o zaman onuu
Toprak- ben canıma susamadım daha. Hey hat zavallı adam
Pislik herif kaşındaki kanla uğraşırken kafa göz girişiyorum tabi bende
Allah ne verdiyse. Tabii bir uçan bir kaçan kurtulmuş zaten elimden. Kanı üzerime bulaştı ııyy iğrenç. Zorla alıyolar beni üstünden.
Onu acile :d beni odama götürüyolar. Yürüyemiyorum acıdan. Ama karizmayım yaa sesim çıkmıyo tabee. Asi yüzüme bakamıyor.
Asi- demir yemin ederim benim suçum yok. Birden tuttu elimi. Çekmeme izin vermedi. Sonra….
Sözünü kesiyorum dudaklarına yapışıyorum. Her zamankinden daha tutkulu daha özlemle. Nefeslerimiz birbirine karışıyor. Nasıl bişey bu. Onun nefesinde kayboluyorum.
Asi- bu ne demek oluyor , diyebiliyorum zorla ve kısık bir sesle
Demir-birkaç dakika öncesine kadar dayanamayacağım tek şeyin yokluğum olduğunu düşünüyordum ama bişey daha varmış.
Asi-neymiş o?
Demir-başka birinin sana dokunması. Buna dayanamazmışım asi. Çıldırıcam sandım.(elini asinin yüzüne doğru kaldırır saçlarını koklayarak)bu kokuyu benden başkası bilmemeli.(ellerini tutarak)bu eller bir beni hissetmeli(parmaklarını
Dudaklarına getirerek) bu dudakları sadece benim dudaklarımı tanımalı.
Ve tabii dudaklarına yapışır. :d
-----
Kenan – çok sıkıldım bu iş bitmeli içimdeki ukdeden kurtulmalıyım.
Adamı-halletmeye çalışıyoruz efendim
Kenan- hakan da öldürüldüğünde 26 yaşındaydı demir gibi. Oğlum canım demir doğan ı istiyorum hemen.
-----
Cemal- beceriksizler
Adamı-efendim hastanede çok zor.
Cemal- bu beni ilgilendirmiyor niye bunca yıl bekledim sanıyorsunuz. Kızım dilan ım da öldürüldüğünde 25 yaşındaydı asiyeyi getirin bana.
-----
Asi- demir rahat dur.
Demir-asim canım acıyor
Asi- onu kavga etmeden düşünücektin. Nasıl bir öfke bu. Şu haline bak
Dikişlerin açıldı kaşın patladı. Of demir offf
Demir- ama meleğim
Asi- konuşma demir
Kerim-lan daha dün çıktın yoğun bakımdan ama ben anladım bu kadar güzel hemşire var tabii sen tekrar girmek istiyon komaya demi çakal
Asi- demirrr
Demir- yaa asi yok öyle bişeyy ulan kerimmm.
Toprak- bir de bize dersin evrim geçirmiş ayılar diye sen kendine bak.
Ayarın kaçmış oğlum senin acil ayar lazım sana.
Demir- heheh hatırlata bir ara güleyim. Ahh
Toprak-asi ayarlamaya başladı valla.
Demir-meleğim yavaş yaa senin verdiğin acı bile bal gibi gerçi ama
Herkes bir ağızdan- ooooooooooooooo
Demir-kesin şamatayı leyn
Asi- hadi siz gidin artık ben buradayım.
Demir- sende git canım çok yoruldun
Asi- ben buradayım dedim-
Kerim-tamam kızlar biz sizi bırakalım.
Toprak- kerim sen kaç yaşındaydın
Kerim-27 nerden esti şimdi
Toprak- 27 yıldır ilk defa doğru bir laf etinde.
Kerim- kaşınma toprak.
------
1.adam-hazıırmı her şey bu gece kızı alıyoruz
2.adam-hazırız
-----
Asi-canım ben çantamı alıp geliyim aşağıda kalmış
Demir- tamam ama gecikme özlerim ben sebi
Asi- tamam
Demir-asii
Asi-efendim
Demir-seni çok seviyorum biliyorsun değil mi?
Asi- biliyorum bende seni seviyorum bitanem.
-----
Adam- pardon doktor hanım bakarmısınız?
Asi-buyrun
Adam- eşim fenalaştıda bir baksanız
Asi- tabii gidelim
Adam- buyurun bu oda.
Asi-ama bu oda demesiyle aldığı darbe sonucu yere kapaklanması bir olur.
Adam-kızı aldık efendi geliyoruz.
Cemal- güzeeell bekliyorum
-----
Demirse hala asiyi bekliyordur
Demir-asi hanımı gördünüz mü?
Hemşire- en son koridorda birkaç adamla konuşuyordu.
Demir- kimler
Hemşire- bilmem tanımıyorum ama
Demir- ama nee
Hemşire- bana pek tekin tipler değiller gibi geldi
Demir-NEEEE
Demir in içine büyük bir korku düşmüştür.

Beynim oyunlar oynuyo bana
Yok mu bunun bir çaresi
Yok mu bu acıyı dindirecek bir ilaç
Yokluğun deli ediyor
Hemde azılı bir deli oluyorum
Sen yoksun yaa
Yapabileceklerimden korkuyorum
Gelde bitir bu kışı
Bahar gelsin seninle
İçim tükeniyor meleğim
Yok oluyorum yavaş yavaş
Yüreğimin atışları yavaşlıyor
Kanım donuyor damarlarımda
Dayanma gücüm kalmadı
Burada olsaydın
Sokulsaydın bana
Isıtsaydın içimi
Durdursaydım titrememi
Aydınlatsaydın gecemiii……….….
.
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:06 pm

[size=medium] >>>12.BÖLÜM<<< [/size]

Demir-ne nasıl yani tekin tipler değildi.
Yerimden doğruluyorum kalkmak için. Ani bir hareket yüzünden kendi canımı acıtıyorum. Dolaba doğru ilerliyorum. Üzerimdekileri çıkarmaya başlıyorum. Hemşire sırtını dönüyor tabii. Bir yandan da beni sakinleştirmeye çalışıyor. Kerim i arıyorum. Allah tan yoldalar daha hemen dönüyolar. Kafamda milyon tane soru.Nerdesin? iyi misin? Canını acıtıyolar mı? Offf!!! Bugün kafayı yemezsem bir daha hiç yemem. Hastane seferber oldu tabii herkes asi yi arıyor. Bense azgın boğalar gibiyim. O kadar büyük bir korku varki içimde. Anlatmak yok mümkün değil. Şenol hocayla kamerak kayıtlarına bakıyoruz. Ağzımdan tek kelam çıkmıyor. Asi sadece kendini değil giderken gözlerimdeki ışığı, tenimin sıcalığını, her şeyimi götürdü onsuz nasıl yaşamışım bunca yıl aklım almıyor. O yoksa ben yokum ki. Yüreğim aklım ruhun bedenim her şeyim o benim. Yok olmaz onsuz olamam ben. Gidemezsin bırakmam.

Demir-işte orda iki kişiler. Lanet olsun. Neden neden?
Elimi duvara vuruyorum defalarca duvar kan içinde kalıyor. Elimi söylemiyorum bile.
İçim buz tutmuş gibi hiçbişey hissetmiyorum.

Şenol hoca-demir sakin ol bulucaz asiyi, mutlaka bulucaz.
Demir- evt bulucaaz ama bulduğumuzda kimse bana engel olmaya çalışmasın.hiçkimse.

Elimi sarıyor hemşire kerim toprak kızlar geliyor o sırada.
Kerim-demir değişiklik varmı?
Toprak-kim oldukları belli mi?
Defne-asi o nasıl haber varmı?
Özge-ne zaman oldu?
Başak-polis ne diyor?
Demir-YETEEEEEEEEER.lanet olsun hiçbişey bilmiyorum.
Siz gittikten sonra koridora çıktı. O sırada oldu. İki kişi
Bayıltıp kaçırmış. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Polisler hep aynı
şeyi zırvalıyor.(gözleri dolar)
Aklımı kaybetmek üzereyim.
Onsuz olmayı kaldırmıyor yüreğim.
Onunla olmanın tadını almışken.
Şimdi onsuz olmaya dayanamıyorum.
Alışkanlık değil bu
O benim yaşam kaynağım
İnsan yaşam kaynağından nasıl vazgeçer?
Geçmeyecek bir aşk bu
Zaman geçecek
İçimdeki bu aşk büyüyecek
Yüreğim her atışında onun ismini fısıldıyor..
Ben onsuz yokum,yokum…….

Kerim ve toprak demir in en iyi arkadaşlarıdırlar ama demir i ilk kez bu kadar yıkılmış görürler.
Kerim-demir onu bulucaz
Demir- nasıl?
Toprak- laf dinle be bulucaz dedik. Alacak çok bademciğin var daha
Özge-evt ya hadi artık toparlan.
Başak- ohooo hepimiz sulugöz olduk sayende. Musluklarımızı bozdun be demir
Polis- demir bey asi hanımın telefonundan sinyal alıyoruz efendim
Demir- hemen gidelim
------
Cemal-günaydın
Asi-nerdeyim ben kisiniz ah başım
Cemal- çok soru soruyorsun fazla merak iyi değildir
Asi- neden buradayım sizi tanımıyorum bile
Cemal-ama ben seni çok iyi tanıyorum. Yıllardır attığın adımdan haberdarım.babana benzemişsin.
Asi-babamı tanıyormusunuz?
Cemal-o da beni tanır hemde çok iyi tanır. Antakyadan yıllar öncesinden
Asi- hala neden burada olduğumu anlamadım.
Cemal-25 yaşındasın değil mi?
Asi-evt
Cemal-benim kızımda 25 yaşındaydı. Ama artık yok. Dilanım artık yaşamıyor. Sizin yüzünüzden.
Asi- dilan mı? Yoksa siz…
Cemal-evt ben. Kızımı öldürdünüz. Bende seni öldürüp kızımın intikamını alıcam.
Asi- ben size bişey yapmadım. Kızınızı da biz öldürmedik. Bir dinleseniz.
Cema-baban güzel yalanlar bulmuştur kesin.
Adamı- efendim Kenan bey telefonda
Cemal- geliyorum.
------
Polis-tam yerini belirledik efendimçşimdi çıkabiliriz.
Mert komser-tamam çıkalım
Demir- bende geliyorum
Mert komser- olmaz demir bey çok tehlikeli zarar görebilirsiniz.
Demir- daha fazla canım yanamaz emin olun
Mert komser- peki gidelim
------

25 YIL ÖNCE
Asi nin peşindeki cemal in kızı DİLAN ve demirin peşindeki Kenan ın oğlu HAKAN
Birbirlerine deli gibi aşık olurlar. Ancak iki aileninde buna izni yoktur. Bu yüzden
Gizli gizli buluşur aşklarını öyle yaşarlar. Babalar bunu öğrenince tabi birbirlerinden habersiz bu çifti korkutmak için iki adam tutarlar. Bu adamlar asi ve demirin babalarından başkaları değildir. İhsan da kemal de silahtan anlamayan kişilerdir ama paraya ihtiyaçları vardır ve buna mecburdurlar.

Dilan-seni çok seviyorum
Hakan- bende seni dilanım
Dilan-hakan ne yapıcaz. Kimseye zarar vermedik ki biz ne istiyolar bizden
Hakan-hepsi geçicek dilanım merak etme sen. Çok mutlu olucaz.
Dilan-olucaz değil mi?
Hakan-olucaz bitanem
Dilan- çok sıkı sarıl bana bugün son günümüzmüş gibi
Hakan-o nasıl söz
Dilan-lütfenn
Hakan dilan a sarılır ama bu sevdiğine son sarılışıdır.
İhsan-dilan
Kemal-hakan
Hakan- ne istiyorsunu?
İhsan- ayrılmalısınız sizi rahat bırakmicaklar
Kemal- sizi bir daha birlikte görürsek bu sonunuz olur.
Hakan- yapmayın elinizdeki silahlarlamı ayıracaksınız bizi
Siz silahtan ne anlarsınız bırakın yolumuza gidelim
Onlar bu konuşmaları yaparken silah sesleri duyulur. Karanlığın içinden gelen kurşunlar DİLANın ve HAKANın ZAVALLI KALPLERİNİ BULUR. SEVGİ DOLU YÜREKLERİ ÖLÜME TESLİM OLUR.AŞKIN ANAHTARIDIR CESARET. ONLAR AŞKIN KAPISINIZ YÜREKLERİYLE AÇTILAR. AMA ÖLÜM GALİP GELDİ VE O KAPI SONSUZA DEK KAPANDI.
O gece kurşunlar iki can aldı yerine yüreklerde bitmek bilmeyen nefretler bıraktı.

Cemal-kızımın canını aldın.
İhsan-beyin bir dinle
Cemal- seni öldürmicem ihsan ama Allaha sana bir kız çocuğu vermemesi için dua et
Y0ksa bil ki onu yaşatmam. Şimdi terk et bu şehri.bir şey daha sakın olaki seni kemal le görmiyim sakın
_
Kenan-oğlum senin kurşununla öldü
Kemal-ben öldürmedim oğlunu dinlesen.
Kenan-canını bağışlicam ama inşallah bir oğlun olmaz kemal.
Bilki olursa onun canını ben alırım. Yarın antakyayı terk et. Bir de sakın ihsanı yanında görmiyim kemal yoksa seni de yaşatmam.

Ertesi gün iki ailede içlerinde büyük bir korkuyla antakyayı terk ederler.
Birbirlerinden habersiz yıllarca aynı şehirde yaşarlar. Bir gün bir tesadüf yıllar önce olduğu gibi iki deli yüreği birleştirir.
(ANLATTIM SONUNDA DEĞDİMİ?) ….

--------
Polis-burada duruyoruz yürüyerek devam edicez.
Mert komser-demir bey sakin olacağınızdan emin olmalıyım.
Demir-olucam merak etmeyin.(yalaaaaaaan)
Bir süre yürürler.
Polis- işte burası
Mert komser- tamam etrafı sarın bütün çıkışları bilmek istiyorum. Hareket için emrimi bekleyin.
Polisler dağılır. İçeri girmeye başlarlar. Demir bu rahat duru mu hiç arkadan dolanır ve içeri girer. Birkaç adamla boğuşur yarası kanamaya başlar.canı yanıyodur o kadar çok kanıyordur ki damlalar giysilerinden sızıp yere düşer. Şimdi önünde büyük bir kapı vardır. Kapıyı yavaşça açar ve kaşısındaki manzara onun deli olmasına yeter. Asi yerde bağlı kaşı ve ve dudağı kanıyordur. Yüzü gözü berbat haldedir
Demir-asiii
Asi- demir
Demir- korkma meleğim bak buradayım.
Asi-korkmuyorum.
Cemal yakalayın şunu
İki adam demir e yaklaşır ama demir o kadar öfkelidir ki olduğu gibi adam yumruk manyağı yapar. Sırtını döndüğünde cemal in silahı asiye çevirdiğini görünce sigortaları atar.
Demir-bırak o silahı
Cemal-bana emir verecek durumda değilsin
Demir- eğer ona bişey olursa
Cemal- neolur?
Demir-kendi mezarını sana kazdırırım. Seni bağlar etini çeker kezzap dökerim yaralarına. Bedeninde ayrılmadık parça bırakmam.(ne kadar kötüyüm ben ya korkun benden)
Cemal belli etmese bile korkmuştur.
Cemal-sevgilin çok cesurmuş. Haklı sevgilisi bu kadar güzel olursa der ve asinin saçlarını koklar(yaşlı sapık)
Demir-ben seni
Cemal- hoopp
O sırada telsiz sesleri duyluyr başka adamı kalmadığı için tırsar açık pencereden bir ses duyulur.
Adamı-patron kaçmalıyız.sayıları çok
Cemal-olmaz kızı bırakamam.
Adamı-bırakmazsan ölürsün.
Cemal-kahretsin der
asiyi yere iter zaten çok yorgun olan bedeni yere kapaklanır. Demir hemen asiyi tutar.
Cemal-bu iş burada bitmedi.der ve pencereden çıkıp gider
Demir peşinde gitmek için hareketlenir ama
Asi- demir gitme der ve demir e sarılır
Demir-tamam canım buradayım. Bir daha bırakmam seni
Asi-demir yara kanıyor
Demir- boşver yarayı çok korktum asi çook
İki aşık ayrı geçirdikleri zamana inar sıkı sıkı sarılırlar.

Mert komser- demir bey bize iş bırakmamışsınız. Geçmiş olsun asiye hanım (belli etmez ama asi den etkilenmiştir)
Asi hiç oralı olmaz sadece sarılır demir e gözlerini kapatır sevdiğinin kokusunu çeker içine doya doya…
İfade verecekleri için komserin arabasıyla giderler.polis memuru kullanır arabayı komser önde bizim kumrular arkada sarmaş dolaş oturuyor.

Demir-ben diyorum ki arada seni böyle kaçırsalar.
Asi- neden?
Demir-hep böyle sarıl bana hiç bırakma diye
Asi-istesemde bırakamam ki
Gözlerime bak demir orda sen varsın
O kadar büyük ki sevgin
Her şeyin olmak istiyorum.
Sevincin,hüznün,isyanın,kızgınlığın
Ben sana ait olmayan ne varsa çıkardım hayatımdan
Seni yaşamak istiyorum demir
Sadece seni
Sana dair hiçbir korkum yok
Yüreğim senden gelecek her şeye açık
Yeterki yanımda ol
Der ve başını demir in göğsüne yaslayıp kokusunı içine çeker

Demir-ASİM MELEĞİM
Gülüşünü görmeden yaşamak öyle zorki
Baktıkça tanrıya şükrediyorum
“hayatımda hiç çıkmasın Allah ım” diye
Sen güldükçe ışıl ışık oluyor yıldızlar
Senden önce yoktum sanki
Çıkmasaydın karşıma
Hayat boyu bir arayış içinde olacaktım
Dünyayı yaşanır kıldın
Ben hep yanında olacam….
der ve daha sıkı sarılır asiye
(ayak üstü şiir yazdım yine)
Onları izleyen kıskanç gözlerden habersiz gelirler

İfade verirken
Mert komser-asiye hanım sizi kaçıran adamlar kim sizi neden kaçırılar.
Asi demir bakar vee
Asi-?????

..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:07 pm

[size=medium] >>>13.BÖLÜM<<< [/size]

Asi-şeyyy…ben…tanımıyorum onları…bilmiyorum,der ve ağlamaya başlar.
Demir hemen asinin yanına gelir. Ellerini tutar ayağa kaldırır ve sarılır ona.
Asi daha da şiddetli ağlamaya başlar.
Demir-tamam meleğim asim sakin ol bak ben buradayım geçti hepsi korkma artık.
Ne halde olduğunu görmüyormusunuz? İfade nin sırası mı şimdi.
Mert komser-afedersiniz tamam daha sonra ifade verirsiniz iyimisiniz?
Asi-demir
Demir-söyle birtanem
Asi-götür ben buradan
Demir- tamam meleğim
Mert komser-demir bey yarın yada ertesi gün bir ara uğrarsanız sevinirim.
Demir- peki her şey için teşekürler
Mert komser- rica ederim tekrar geçmiş olsun asi hanım
Asi-asiye
Mert komser-efendim
Asi-adım asiye
Mert komser- pardon demir bey asi deyince
Asi- sadece yakın arkadaşlarım bana asi diyebilir.
Ayrıca demir benim her şeyim
Bana istediği şekilde hitap edebilir.
Mert komser- anladım afedersiniz
Asi- canım gidelim ne olur.
Demir- tamam sevgilim gidelim
Demir çok şaşırmıştır. Asinin bu davranışına anlam veremez.
Ama yine de çok hoşuna gitmiştir. Asi küçük bir çocuk gibi
demir in göğsüne sığınıyordur. Demir de bu durumdan çok memnundur.
dışarı çıktıklarında herkes asiye sarılır.
Evlere gitmek için ayrldıklarında asi demir e yanaşır ve
Asi-demir bu gece seninle kalmak istiyorum.
Demir kafasına balyoz yemiş gibidir.
Demir-benimle mi?
Asi- aklım hemen başka şeylere çalışsın. Sadece senden ayrı kalmak
istemiyorum bu gece hepsi bu
Demir- ha öyle yani
Asi- ne o beğenemedin mi?
Demir-yok canım olur mu öyle şey tamam gidelim o zaman
Asi-kızlar ben sizinle gelmiyorum
Demir- beyler ben de unutun
Hepsi birden-neeeeeeeee
Kerim- nasi yani
Defne- nerde kalıcaksınız
Toprak-yuh be bir de bana aptal dersiniz.
Bir aynaya bakın bence.
Geceyi birlikte geçirecekler işte anlasanıza
bademcik operasyonu.
Demir-çüşş doğru konuş lan ayarsız
Toprak-yalan mı?
Özge- asii
Asi-ne var. Çok korkuyorum tamam mı kendimi bir tek onun
yanında güvende hissediyorum hepsi bu
Demir- hadi gidelim canım
Asiyi alıyorum. Nereye gideceğimizi biliyorum. Kendime aldığım bir evim var.
Kaçıp saklandığım bir yer. Şehirden uzak biraz.
Çok şirin bir ev oraya getiriyorum asimi.
Asi- burası çok güzel.
Demir- senin kadar değil
İçeri girerler. Heryer bembeyazdır.çok sade döşenmiştir.
Ama çok şıktır. Ev asiyi büyülemiştir. Asi berbat haldedir,demirde.
Dikişi yenilenmiştir ama üstler başları kan içindedir.
Önce sırayla banyoya girerler. Demir banyodan çıktıktan sonra
asi hala bornozladır. Su damlalar ıslar saçlarında
boynuna akıyordur. Demir donup kalır yerinde.
Asiyi asinin pürüzsüz bedenini izliyordur.
Asi-demi bakma öyle
Demir- nasıl
Asi- öyle işte
Demir- sende bu kadar güzel olma
Asiye yaklaşır be yüzünün heryerine öpücükler bırakır.
Tutkuyla yapışır dudaklarına.
Sonra buynuna iner ama birden kendine gelir bunun
zamanı değildir şimdi. Asi korktuğu güvendiği için
sığınmıştır ona. Belki daha sonra ama şimdi değil. Kendini geri çeker.
Demir-hemen bişeyler giy yoksa kendime engel olamicam.
Asi-tamam der sadece deli gibi istiyodur demir i aslında ama bugün olmaz bu berbat gün olmaz.
Demir in bütün t-shirtleri asiye çok boldur omzundan sarkıyordur
.pantolonlar da üzerinden düşüyordur. Bu yüzden üzerine
bir gömlek geçirir. Ama gömleğin üst düğmeleri açıktır
.aşağı indiğinde demir in şaşkınlıktan ağzı yere yapışır.
Asinin muhteşem bir fiziği vardır.
Demir-asi
Asi- hiçbiişey uymadı
Demir-cık bu uymuş muhteşem uymuş hemde.
Asi demir e yaklaşır ve dudaklarından öper.
Demir- bunu yapıp kaçamazsın.
Der ve asiyi tutup kolundan çevirdiği gibi dudaklarına yapışır.
Büyük tutkulu bir öpüştür bu korkuyla özlemle dol bir öpüş.
Kendini çeken asi olur. Demir asinin saçlarıyla dudaklarıyla oynuyordur.

Demir-sensiz olmayı talıyamıyor kalbim asi yapamıyorum
Asi-ordayken bir an bile düşünmedim. Tek düşündüğüm sensizlikti demir

Şömineyi yakıp battaniyede alıp yerdeki minderlerin üzerne otururlar. Battaniyenin altına girerler. Demir sırtını duvara yaslar. Aside sırtı dönük demir in göğsüne yatar. Demir asinin saçlarıyla dudaklarıyla elleriyle oynayıp duruyordur.

Demir-neden bu kadar geç çıktın karşıma
Biliyormusun?
Çölde bulabildiğim bir avuç su olsan
Bitmeyesin diye içmem seni
Nerde olursa ol
Hep benimle ol
Ben bu yürek attığı sürece seninleyim
Karşımdasın sana dokunabiliyorum ya
Bundan büyük mutluluk yok
Gözlerinde hayatın ta kendisi var
Öyle gerçeksinki
Saki damarlarıma karışıp
Kalbime oturmuşsun
Şimdi bu sevdayı bana yaşattığın için
Kendimi şanslı hissediyorum
“ya olmasaydın” diye düşünmüyorum
Çünkü varsın
Çünkü sen benim yaşan kaynağımsın

Asi- sana akıyorum demir
Durmadan yorulmadan
Her şeyimle sana akıyorum
Sadece sarıl bana
Bu sahte dünyada inandığım
tek gerçeğim oll
seni bekledim ben hep
yüreğimdeki heyecanı
gözlerimdeki yeşili
dudaklarımdaki ateşi
ellerimdeki titremeyi
küçük dokunuşlarımı sana sakladım
hayatın içinde vazgeçilmez kıldığım
sadece sensin
beni sakın bırakma demir….

demir-seni bırakmak mı? Asim sen benim nefesimsin sen yoksan yokum benç sil kafandan bu kötü düşünceleri. İkimizde çok yorulduk hadi uyuyalım.
Asi- yaa burada uyuyalım ben yukarı çıkamam.
Demir-madem sen yukarı çıkamıyprsun biz çıkarırız (der ve asiyi kollarına alıp yukarı çıkar.)
Demir asiyi odaya çıkarır yata uzatır ve üstünü örter. Dışarı çıkacakken asi demir in elini tutar ve
Asi- demir sende burada uyu ben tek başıma kalamam
Demir- ama
Asi- lütfen
Demir- tamam der ve yatağa asinin yanına yatar.asi hemen başını demir in göğsüne gömer dudağına küçük bir öpücük bırakır.
Demir- bilerek yapıyosun demi.
Asi- neyyiii
Demir- asiii
Asi- tamam uyudum.
Demirin içi gider ama asiye sıkıca sarılmaktan başka
bişey yapamaz.sabaha kadar bu şekilde uyurlar.
Sabah gözlerini ilk açan asi olur. Demir i izler
Asi-günaydın,der ve dudaklarından öper demir i
Demir- şimdi aydınlandı.
Asi kalkmak için hareketlenir ama demir
onu bir hamlede altına alır. Ve öpmeye başlar
yanaklarından dudakların derken öpücükler boynuna
kadar iner. Aslında deli gibi istiyolardır birbirlerini.
Onlar birbirlerine kenetlenmiş tek bir vücut gibi olmuşken
. En son olması gereken şey. TELEFON.
Asi- demir telefonun
Demir- bırak çalsın
Asi- ama ısrarla çalıyor
Demir- arayan herkimse son saatlerini yaşıyor.
Telefonu açar tahmin edin kim.
Demir-alo
Toprak- nerdesin yaa toplantıyı unutmadın işallah
Demir-toprak bişey sorcan doğruyu sölicen ama
Toprak- tamam sor
Demir- abi sen benim üzerimde bir yere kamera felan mı yerleştirdin doğruyu söle
Toprak- uykunu alamadın galiba ne kamerası lann
Demir- oğlum toplantı saat birde saat daha on ne diye arıyom lann,
Toprak-he anladım ben seni operasyonun ortasında rahatsız ettim demi pardon abi yaa
Demir-toprak ben şimdi çıkıyorum. Geldiğimde orda olma. Der ve kapatır teli
Asi- toprak mı
Demir-hıhı
Asi-sinirlenme hadi kalk der ve yataktan çıkar
Demir – toprak elime geçecen lann
Birlikte kahvaltı ettikten sonra yola çıkarlar asi yi hastaneye bırakır kendi şirkete geçer. Öğleden sonra buluşmak için sözleşirler.asi hastanedeki işlerini erken bitirir ve yola çıkar.
------
Demir şirkette odasındadır. Gamze hanımla bazı evraklara bakıyodur. Gamze hanım kim mi? Şirkette bir çalışan siz ona dişi şeytanda diyebilirsiniz. Nedenini birazdan anlarsınız.
Gamze- buyurun demir bey bu da son
Demir-teşekürler gamze hanım. Elaya söylermisiniz asi hanım gelince hemen odama alsın.
Gamze- asi hanım mı?
Demir- evt asi hanım başka bişey yoksa çıkın
Gamze-peki demir bey.
Odanın kapısı açıktır. Gamze dışarıda telefonla konuşan bir kadın görür onun asi olsuğunu düşünür ve gömleğinin ütü düğmelerini açar saçlarını dağıtır eteğini de biraz kaldırıp dışarı çıkar.
xxx-demir bey içerde mi?
Gamze- içerde ama müsait değil
xxx- nasıl müsait değil
gamze- hiç kimseyle görüşemeyecek kadar müsait değil daha ne kadar açabilirim
müsait değil
xxx-????

Kalbim uyursa iyileşir mi
Ölümsüz aşk biter mi
Ağlasam geçer acısı diner
Ölümsüz aşk seninle biter…

Bakalım bu xxx kim asi mi yoksa bir başkası mııı
Bu bölüm fırtına öncesi sessizlik haberiniz olaa
Oldu mu olmadı mı bilmiyorum
Pek içime sinen bir bölüm olmadı açıkçası ama
Tahdir sizin
Beğenmenizi dilerim
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:07 pm

[size=medium] >>>14.BÖLÜM<<< [/size]

Asi- Anladım teşekkürler.
Bu sırada zaten aralık olan kapıdan Demir.Ağlayarak giden asiyi fark
eder.
Demir- Asii.
Asi cevap vermez sarhoş gibidir.Koşarak şirketten çıkar.Demirde
arkasından tabi.
Demir- Asi dursana,der ve kolundan tutup kendine çevirir.
Asi-(Bağırarak) Ne var ne istiyorsun.
Demir- Neden bağırıyorsun der bağırarak.
Asi- Ben bağırmıyorum.
Demir- Bende bağırmıyorum. Neden bu haldeyiz.Bişey mi yaptım
Asi- Bilmem düşün bakalım.
Demir- Asim ne yaptım bilmiyorum anlat ne olur.
Asi- Odandan çıkan kadın kimdi demir.
Demir- Kim gamze hanım mı? Bir çalışan.
Asi- Bir çalışan peki neden gömleğinin düğmeleri açık,saçı başı
karışıktı.O halde senin odanda ne işi vardı.
Demir- Saçı,gömlek.Ama yanımdayken düzgündü.Biz onun
Yüzünden mi tartışıyoruz asi.
Asi- Haklısın boşuna tartışıyoruz. Ben gidiyorum.
Demir- Asim dur ne olur ben neler olduğunu anlamıyorum.Oturup konuşalım.
Asi- Konuşacak bişey yok der ve taksiye atlayıp gider.
Demirse kalakalmıştır. Sonra bir hışımla yukarı çıkar gamze hala olduğu yerdedir. Demir gamzeye bakar . gerçekten asinin dediği gibidir. Daha önce de böylemiydi die düşünür.
Demir-gamze hanım
Gamze-buyrun demir beyy
Demir-(bağırarak)bu haliniz ne şirkete geliyorsunuz. Burası bir holding. Bu tip giyinecekseniz size geceleri çalışacağınız birkaç yer bulalım. Bundan sonra daha dikkatli olun yada başka bir bulun
Gamzeyi herkesin içinde rezil etmiştir. Gamze çok öfkelidir.
------
Kerim-nasılsın defne
Defne-biliğin gibi sen nasılsın
Kerim- yanındayken çok iyiyim
Duygu-kerim sen misin gerçekten uzu zamandır görüşemiyoruz
Kerim- duygu ya öyle oldu
Duygu kerim e sarılır.defne bunu görünce hemen orayı tereder tabii
Kerim- defne dur
Defne- ben seni ratahsız etmeyeyim der ve gider
Kerim-bittim ben yaa
------
Toprak-gelmene sevindim iyi ki geldin ne güzel geldin
Özge-saol. Nasılsın toprak
Toprak- iyiyim. Dün gece biraz yoruldum ama şimdi iyiyim
Özge- dün gece
Toprak- şey yani
Özge-ben anladım yorma kendini
Toprak- ya özge öyle değil bal dinle
Özge-sus toprak der ve gider
Toprak- şu çeneme hakim olduğum güm başbakan olcam hee
------
Başak-doğu nerden seni bekliyoruz burada
Doğu-pardon ya sevda hanımla birlikteydik
Başak- demek sevda hanımla birlikteydin
Doğu- yani şey onun odasındaydım biraz canı sıkılmıştıda
Başak- sende yazık biraz eğlendiriyim dedin
Doğu- ya başak öyle değil
Başak- sus doğu konuştukça batıyorsun
Doğu-ben ve şu koca çenem off offf
------
Asi eve gider şarap açar ve içmeye başlar.
Asi- bunu bana nasıl yaparsın demir nasıl der ve ağlamaya başlar.
O sırada kapı açılır defne gelir
Defne-ver şu bardağı bana
Asi- ne oluyo be
Derken özge gelir
Özge-bu dünyanın çivisi çıkmış ya bana da verin şundan
Defne- sana ne oldu
Özge-galiba sana ne olduysa bana da ondan oldu
Başakta gelir
Başak-hay ben böyle işin
Özge-asi-defne-hoooppp küfür yokk
Başak-erkek değimlisiniz hepiniz aynısınız. Ne oluyo burada bensiz alem mi yapıyorsunuz.
Ve son olarak şule gelir evin halini görünce cinnet geçirir
Şule-yok artık kızlar neler oluyo burada
Asi- ıı yanlış soru
Özge- duymak istediğinden eminmisin
Defne-kaçak yok heee
Şule-tamam anlatın
------
Bir ağabeymiz var bizim FERHAT abi eşini yıllar öce kaybetmiş oğlu meteyle yaşıyor.bir o anlar beni yanına gidiyorum. Kapıyı açıyor bana.
Ferhat- ooo şairim gelmiş hoş geldin kardeşim
Demir- hoş bulduk yerim varmı abi
Ferhat-her zaman var gel hadi
İçeri geçiyorum. Kapı çalıyor sonra.
Kerim-demir sende mi buradasın
Demir- yok daha gelmedim yoldayım
Kerim- hehehe çok komik
Derken tekrar kapı
Toprak- aha bizim ayılarda buradaa bende diyorum bu bina bugün mağaraya benziyor diye.
Kerim- maşallah pek bir komiğiz bugün.
Demir- yaaa ne demezsin
Ferhat- çocuklar ne oldu size böyle
Demir- derdim büyük be abii
Ferhat- bu dertlerin adı ne esmer mi sarışın mı
Demir- bişey de bilme abii adı asi
Kerim-defne
Toprak-özge
Demir- yuh hangi ara lann
Ferhat- anlaşıldı güzel bir masa kuralım bir de büyük açtık mı?
Toprak- hay yaşa be abii
Kerim-demir telefonun çalıyo aloo
Toprak-ohooo uçmuş buu demir asi geldi
Demir- hani nerde
İkiside kopar gülmekten
Demir- çok adisiniz bee. Alo efendim anlaşıldı vereceğim adrese gell
Kerim- kimmiş
Demir- bir şehit daha doğu geliyor
Kerim- onun nesi varr
Demir- başağı var abii
Toprak- harbi piyade alayı gibiyiz hee. Bizden süper ordu çıkar. Ama yaralı ordu
Bir süre sonra doğu da geliyor iyice kafayı çekiyoruz.
Ferhat abi başlıyor incilere tabii
Ferhat- Her akşam vaktinde bu gönül üzülür
Hüzünle dolar seni düşünür…
Şimdi çok uzaklarda kimbilir neredesin
Geri dön ya da dönme ben sendeyim……….

Demir-ne yaptın be
Toprak- yıkıldık yaa sayende zaten topallıyoruz
Doğu- off offf
Kerim- hay ben böyle dünyanın
Hepsi birden- hopppp küfür yokk
-------
Kenan- beceriksizsin cemal
Cemal- sen kendine bak hani nerde demir doğan
Kenan- beni kendinle karıştırma yarın kaldırıyoruz demir i
Cemal-ne yapacaksın
Kenan- susta dinle…………………………………………………….
------
Sabah kızlar kendilerini tek yatakta top gibi uyuyor bulurlar. bacakları kolları birbirlerine karışmıştır.asi nin telefonu hepsinin uyanmasını sağlar. Ses öyle bir korkuturki onları başak yataktan düşer özge başını yatağın üstündeki rafa çarpar.
Asi uyanır telefonu gözleri kapalı açar.
Asi- efendim
İhsan-asi nerdesin sen
Babasının sesini duyunca gözlerini açar
Asi- babacım
İhsan- insan bir arar sorar kaçırıldığını duyduk doğru mu iyimisin
Asi- babacım iyiyim merak etmeyin
İhsan- akşam buraya gel asi,der ve kapatır
Asi kızları toplar ve hastaneye gelirler
------
Gelelim beylere,
Demir koltukta uyumuştur. Doğu sandalyeleri birleştirmiş uyuyordur. Kerim ve toprak kanepe de sarmaş dolaş uyuyorlardır. Ferhat ağabeynin köpeği ikisinin de suratını yalıyordur. Demir uyanıp onları o halde görünce kahkahayı basar. Doğu korkudan yere düşer, kerim ve toprakta uyanır.
Toprak- ben niye kalkamıyorum bee
Kerim- bacağın altımda olduğu için olmasın
Toprak- çek lan elini kolunu sapıkmısın nesin ben senin bildiğin erkeklerden değilim
Kerim-hay benn
Demir- hopp küfür yokk
Doğu- ah başım
Demir- sırtım tutuldu galiba
Toprak- dertsiz başımıza dert başka tarafıyla içmek bu oluyo herhalde ahh belim
Kerim- sızlanmayın bee. Ahhhh
Toprak- sızlanmayana bakk. Neyimize bizim sevgili yapmak. Halimize bak ayı olduğumuza inanmaya başladım.
Demir- susun biraz ya hadi kalkın
Şirkete giderler
------
Akşam
Asi- baba üzülmenizi istemedim
İhsan-onlar mı asi
Asi- evt
İhsan- kahretsin
Asii-sakin ol baba
Neri-kızım telefonun
Arayan demir hemen diğer odaya geçiyorum
Asi- efendim
Demir-asi konuşmalıyız aşağı in
Asi-aşağımı?
Demir- evt buradayım
Asi- saçmalama gelemem
Demir- o zaman ben gelirim
Asi- olmaz tamam bekle
Demir- hiç gelmiceksin sandım
Asi- burada konuşamayız
Demir- tamam gidelim
Sahile gelirler muhteşem bir görüntü vardır
Demir- asi yemin ederim sonra fark ettim çok sert uyardım onu. İnan bana ne olur
Asi- bırak demir ya, der ve arabadan iner ve uca kadar yürür
Demir asiye belinden sarılır. Saçlarını koklar boynuna bir öpücük bırakır. Asi kendinden geçmiştir daha birgün olmuştur ama demir i çok özlemiştir
Kendini bir türlü geri çekemez.

Demir- yemin ederim senden başkasına bakmadım dokunmadım.
Vazgeçmek mümkün değil senden
Can gibisin
Gözlerinden yayılan ışık bütün bedenimi sarıyor
Ten gibisin
Yanımda değilsen saatler duruyor
Zaman gibisin
Kapıyorum gözlerimi sadece sana açmak için
Gün gibisin
Özlüyorum seni
Özlem her saniye büyüyor durduramıyorum
Hiçbişey zevk vermiyor sen yokken
Karanlıkta parlayan ay gibi gözlerin kopamıyorum
Seni seviyorum çünkü saçların ellerimin arasından kayıp giderken
Dünyadaki cenneti bulmuş gibi hissediyorum kendimi
Ben o cennette kalmaya kararlıyım
Asim seni seviyorum…….

Asi yüzünü döner elini demir in yanağına dudaklarına getiri. İki aşık dev bir özlemle birbirlerini dudaklarına teslim ederler. Bir süre sonra
Demir-sen üşüdün mü ? ben ceketimi alıp geliyorum
Asi- demir gitme istemiyorum
Demir- hemen dönücem asim
Asi gitmeden demiri kendine çeker ve dudaklarına büyük öpücük bırakır.
Demir- bu neydi şimdi
Asi- bilmem seni seviyorum çabuk gell
Demir- tamam
Demir arabaya doğru ilerlerken büyük bir patlama sesi duyulur. Asi arkasını dönüp bakar ama sadece alevleri görebiliyordur. Demir yoktur. Her taraf yangın yeridir şimdi her yer alev tarlası olmuştur. Ama o alevler asinin yüreğini de yakmıştır

ASİ- DEMİİİİİİİİRRR!!!!!

Anlamsız bir fırtına başlar hayatında
Savrulur durursun, sen çok yorulsanda
Zor gelir yaşamak, onsuz bu dünyada
Ağlarsın durmadan, umutsuz yarınlara…….

..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:08 pm

[size=medium] >>>15.BÖLÜM<<< [/size]

Yağmur şiddetini arttırır gökyüzü bile ağlıyodur o gece,
alevler çevredeki her şeyi yakıp dağıtır
dalgalar alevlere inat karayı aşmak için çıldırır
rüzgar ateşi dindirmek ister gibi sakindir
o gece doğa bile hayatla savaşıyodur
ateş etrafı kavururken asi nin bedenini de yüreğinide dondurmuştur sanki
hareket edmiyordur
arabadan gelen bir patlama sesi daha asi yi kendine getirir
arabaya doğru koşmaya başlar
o sırada çevrede sese gelen insanlar asi yi tutar…
Asi- bırakııııııın , yaa bırakın dedim, demiiiiiiirrrrrr, demir nerdesin. Ne olur gitme…
Asi o kadar şiddetli ağlıyordur ki göz yaşları toprağa karışır gökyüzü gözyaşlarına eşlik eder.
O kadar güçsüz hissediyordur ki ayakta durmak ta zorlanır.
Dizlerinin sütüne çöker.
Ellerini yerden destek almak için toprağa koyar.
Asi- daha çok erken, seni kaybedemem, daha yeni buldu seni yüreğim, buna dayanamam, yüreğim paramparça demir eğilip toplasam kan içinde kalıcak ellerim. Gitme yüreğim gitme…

[align=center] Yok olmaz erken daha
Biraz geç kalın ne olur
Hiç hazır değilim henüz
Ne olur bırakın bir süre daha
Hiç tanıdık değil ban güz
Yok olmaz
Dur
Dur gidemezsin
Gözlerimin rengi duy
Bulutlara dönemezsin
Alamazsın beni deli zaman
Sevdiğimi götüremezsin
Ömrüme o kurşuni renkleri süremezsin
Zorla değil ya ben o renkleri hiç sevmiyorum
Gitme deli sevdam
Gitme yüreğim
Ben bir ömür seninleyim….
[/align]

Asi paramparçadır
Bir yanı yarım bir yanı eksiktir
Demir onun nefesidir
İnsan nefessiz nasıl yaşar
Asinin yaralı yüreği bu yükü taşıyabilir mi?
Tüm bunları düşünürken omzunda bir el hisseder
Yüzünü döndüğünde asinin ağlamaktan kızarmış yeşil gözleri
Yeniden hayat bulmuş gibi parlar
Karşısında geceden bile daha zifiri karanlık gözleriyle
Hayat veren gülüşüyle o vardır
Ellerini tutar ayağa kalkar
Asi- demir gitmedin buradasın
Sıkıca sarılır demir e
Sanki ölümün kollarından geri almış gibi sarılır sevdiğine
Demir in kollarındadır artık
Onu bırakmamıştır
İster şans deyin,ister kader
Ama kesinlikle aşk kurtarmıştır demir i
Asi ona son kez sarılıp öpmezse sarılmasa
Demir daha erken gitse arabaya
Şu an ölümün kollarında olacaktı
Hala inanamıyordur kendini geri çeker asi
Konuşamıyordur
Demir in yüzüne dokunur
Ellerini tutar
Odur işte sapasağlam karşısındadır
Asi- demir çok korktum çoook der ve ağlamaya başlar
Demir asinin gözyaşlarını siler
Demir- Asim meleğim buradayım bak ağlama artık ne olur çok üzülüyorum
Asi- tamam ağlamıyorum sen iyisin değil mi? Demesiyle demir in göğsündeki kan lekesini fark etmesi bir olur
Asi-demir kan nedir bu yaralısın sen. Otur şuraya bakmam lazım
Demir- önemli bişey değil asii
Asi- ona ben karar veririm hadi otur
Demir- ben alevlerin arasına geri mi dönsem
Asi- benden kaçıyormusun yani
Demir-senden kaçmak mı meleğim ben senden bir an ayrı kalmak istemiyorum. Senden nasıl kaçarım seni bu kadar severken sana ömrümü vermeye razıyken
Asi-bir daha yanımdan ayrılmak yok
Demir- emret
Asi demir in yarasına bakar çok derin bir yara değildir. Yüzünde ve bedeninde küçük yaralar vardır. Ama bu demir i daha çekici yapmıştır. :d olay yerinde ambulans ve polis gelir.
Mert-demir bey tekrar karşılaştık bu şehir mi çok küçük yoksa siz mi belaya çok yakınsınız
Demir-valla ben de anlamadım
Mert-geçmiş olsun nasılsınız?
Demir- çok iyiyim
Asi- ya tabii. Mum gibisin maşallah yanmış mum Very Happy
Demir- asim ya
Asi- neren iyi demir sus Allah aşkına
Mert- asiye hanım haklı demir bey hemen tedavi edilmeniz lazım
bu patlamadan kurtulmanız bir mucize.
Demir- asim sayesinde
Asi- ben mi
Demir- evt eğer sana ceketimi alıp gelicem dediğimde gitmeme hemen izin verseydin
Beni kendine çekmeseydin ben arabanın içinde olacaktım vee…
Asi demirin sözünü bitirmesine izin vermez
ve birden dudaklarına yapışır
mert bakakalmıştır
ayrıldıklarını başlarını birbirlerine yaslarlar
Asi- sakın o cümlenin sonunu getirme sakın seni seviyorum
Demir-tamam meleğim bende seni çook seviyorum
Mert-öhö öhhhööö (geber emi)pardon ama
Şüphelendiğiniz birileri varmı
Yada olayı kimin yaptığı hakkında bir fikriniz
Arabaya bomba konmuş demir
Anlaşılan zaman ayarlı değil sizi arabaya yaklaştığınız an patlatılmış
Bunu kim yaptı eğer biliyosanızz
Demir- böyle bişey yapabilecek birilerini tanımıyorum
Asi- izin verirseniz dinlenmesi gerekiyor
Mert-tabii buyurun iyi geceler
Demir- gidelim hayatım
Demir kimin yaptığını biliyodur aslında ama bunu
Kimseye söyleyemez demir le birlikte demir in kerim ve toprakla
Birlikte yaşadığı eve gelirler
Olay hemen televizyonlara düştüğü için herkes ordadır
Demir in kapı açmasıyla
Kerim-nasılsın demir
Toprak- oğlum kesin ermişsin sen bu kaçıncı lan çekirge
Defne-iyimisin
Özge- çok korktuk
Başak- kimin yaptğı belli mi
Doğu-abi nedir senin bu gidişat ya
Demir- yavaş gelin yaa teker teker
Asi- sevgilimi yormayın ya açılın
Kerim- aman kıyamazmışta
Demire bir yer hazırlıyoruz koltukta bizim yanımızda olmayı istiyor
Bende yanına oturuyorum
Elini bir bile bırakmıyorum
Elimi başının arkasından dolayıp
Sürekli saçlarıyla oynuyorum
Derken televizyonda bir haber

SON DAKİKA
Sanat dünyasının tanınmış ismi camianın en yakışıklı yazarı
Genç kızların sevgilisi demir doğanın arabasında ki dev patlamanın sırrı ne
Mucize eseri küçük sıyrıklarla kurtulan yakışıklı yazarın sevgilisi elini
Bir an bırakmadı. Samimi bir şekilde kameralarımıza yakalanan çift.
Alevlerin gölgesindeki genç çiftimizin her halinden aşk akıyordu.
Birazdan sizlerle….

Kerim- yuh hangi ara bee
Toprak- ulan orda bile bademcik hee höh bee kardeşim
Asi- olamaz yaa babam görürse mahvolurum. Nasıl fark etmedik
Demir-asim sakin ol
Asi- nasıl sakin oliyım ya görürse
Demir- gelir seni isterim babandan benimde işime gelir ohh
Hepsi birden---ooooooooooooo
Demir- hay ben sizin
Doğu- hopp küfür yok
Toprak- yalnız abi adama patlamanın içinden çıktı hala bademcik düşünüyor
İyi mi oğlum senin beyin frekansların zarar mı gördü.
Demir- çok komik ya benim uykum geldi
Defne-bizde kalkalım yarın erken kalkıcaz
Asi- ben buradayım kızlar
Başak- tamam canım
Kızlar çıkarlar kerim ve toprakta odalarına dağılırlar.asi demir in baş ucundadır
Demir gözlerini aralar
Demir- sen burada mısın hal
Asi- nerde olmalıyım
Demir yana kayar elini boş kalan yere koyar
Demir- burada tabii ki
Asi hemen uzanır demir in yanına.
İyice sokulur yanına.
kokusuu içine çeker.
Asi kolunu demir in sırtından diğer tarafa kadar dolar
Sıkıca sarar onu
Bir eli tam göğsünün üstündedir
Demir de sarar sevdiğini
Saçlarını okşar yanaklarını
Asi üzerindeki hırkayı soyunca ince askılı bir badiyle kalır
Demirde öyle
Demir elini asi nin omzundan başlayıp aşağıya kadar okşar
Asinin çok hoşuna gidiyordur.
Asi- demir yapma
Demir-Daha bişey yapmadın ki
Asi- daha
Demir ani bir hareketle asi yi altına alır
Deli gibi öpüşmeye başlarlar
Yüzünün heryerini öpücükler bırakıyordur
Demir elini asinin bluzundan içeri sokar
Asinin pürüzsüz bedenini okşamaya başlar
Aside aynı hareketi demir e yapar
Demir hiç beklemiyordur bunu ama çok etkilenmiştir
Demir üzerindeki atleti çıkarır
Asinin göbeğine doğru eğilir
Atleti kaldırır ve göbeğine öpücükler bırakır
Asi de bluzunu çıkarır. Tutkuyla öpüşürler
İkiside deli gibi istiyorlardır birbirlerini.
O kadar büyük korkulardan birbirlerini haketmişlerdir
Ama şimdi zamanımıdır?
Asi- dur demir
Demir-asim
Asi- kerim ve toprak
Demir hala öpüyordur asi yi
Asi- demir
Demir- şimdi gidip ikisine öldüriyim mi
Asi- aşkım yapma bütün geceler bizim
Demir- ama ben bu gece yi istiyorum. Bu kadar yakınken
Asinin yüzü kızarır demir in çok hoşuna gider
Demir- tamam asim hadi uyuyalım.
Üstlerini giyinirler birbirlerine sarılıp uyurlar
Yarının onlara ne getireceğinden habersiz
------
O saatlerde birileri televizyondaki haberi görür
xxx-vay vay vay
xx-hemde yan yana
xxx-bu iş çok kolay olacak
xx-bir taşla iki kuş
xxx-yarın başlıyoruz…
------

Hüzün mü en iyi dostumuz?
Elini omzumuza atarak, kırk yıllık dost gibi,
Hep asılı kalıyo boynumuzda…
--
Hüzün mü en çok yakışan bize?
Nereye kaçarsak kaçalım
Bulup bulup yine bize yapışan?
--
Geçmişten hüzünlerden ayrılsan
Yeniden doğsan…

Bu bölüm desteğini ve yorumlarını eksik etmeyen
Elifime gelsin
Okuduğun için
Dahası beğediğin için
Birde üşenmeyip yorum yazdığın için saol bitanemm
İyi ki varsın
Seni seviyorum….

..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:08 pm

[size=medium] >>>16.BÖLÜM<<< [/size]

Güneş ışıklarını yaymaya başlamıştır
Yağmurum bütün gece ıslattığı taze toprak kokusu vardır her tarafta
Rüzgar ağaçların yapraklarını okşar gibi esiyordur
O gün her şey aşk içindir sanki
Geçmişe geleceğe inat hayata inat…….

Demir uyanmış asisini izliyordur
Asi-günaydın
Demir-şimdi aydınlandı
Asi gülümser
Asi- ne zaman uyandın
Demir-bilmem sen varsan zaman kayboluyor
Asi-ağrın var mı
Demir-hayır yok. Bedenim her zamankinden daha dinç
Asinin yüzü kızarır
Demir- hep böyle kal tamam mı
Hiç değişme hep benim asim ol
Hep benim meleğim ol

Asi- pencereden güneşle birlikte evime giren sensin
Bir yıldız kaysa gökyüzünden dilek tutmak yerine
Senin adını söylüyorum
Şimdi bir başka yaşıyorum hayatı
Her güne seninle başlıyorum
Her geceyi seninle tamamlıyorum
Gözlerinde bambaşka hiç kimsede olmayan bir parıltı görüyorum
Sende bir “şey” vardı
Ben o “şey” in peşine düştüm
Soluğum kesiliyordu
Sesim titriyordu
Aşk bedenimi esir aldı
Beklediğim buydu demir
Beklediğim sendin

Demir- umutsun,hayatsın,cansın,aşksın
Birgün biter hayatımız elbette
Ama öyle bir sevelim ki birbirimizi
Aşkımız bu dünyaya yadigar kalsın
Onlar birbirlerinin gözlerinde kaybolmuşken….

Toprak-ohhoooo gittik geldik pozisyon değişmemiş
Sizi birbirinize mi yapıştırsak
Demir- sana da günaydın
Toprak- yok sana günaydın zaten Karaoğlan
Günaydın yengelerin en güzeli
Asi- günaydın canım
Demir- hop canım yok senin canım benim
Toprak-höhh harbi Karaoğlansın he angut
Tarihten mi fırladın lenn
Kerim- susun lan biraazz
Toprak- aha söyleyene bak. Dün gece yine sardın kaseti defne diye
Allah ın sapığı
Asi- defne mi
Demir- sapık mı
Kerim-ne sapığı lan
Toprak gece bir uyandım bu manyak üzerimde defne diye
Bana sarılıyor. Demir bir baksana bana
Demir- bakıyorum
Toprak- bende hiç uzun dalgalı kızıl saçlı bir hal var mı
Nasıl oldu da bu dingo beni defne ye benzetti
Asiyle demir kopmuştur.asi kahvaltı hazırlar
Asi- hadi beyler kahvaltı hazır
Masaya gelirler
Toprak- ulan kerim beni bir dürtsene
Kerim toprağı dürter ama ne dürtmek
Kerimin vurmasıyla toprak yeri boylar
Toprak- oha, çüş, yuuh
Dürt dedim be dürt
Eşek misin nesin lan
Teptin resmen
Kerim- düzgün konuş lann
Asi- aaaa yeter amaa herkes masaya çabuk. Aşkım sende
Demir- tamam hayatım
Demir alttan alttan sırıtır
Toprak- 6 yıldır bu evdeyiz. Bu ev tarihinde böyle kahvaltı görmedi valla
Omlette şahane. Süper yengem benim
Asi- afiyet olsun
Demir- asim dokunur da güzel olmaz mı
Asi- saol hayatım
Hepsi hazırlanıp gelirler
Asi- sen neden giyindin
Demir- şirkete
Asi- yok artık saçmalama demir
Demir- asim yormicam kendimi söz. Bu toplantı çok önemli
Hem şirkete gelir kontrol edersin olmaz mı
Asi- anlaştık dikkat et ama
--------
Asi- baba bir dinlesen
İhsan-o saatte hiç tanımadığım bir adamla patlamış bir arabanın yanında
Ne işin vardı asii
Asi- baba konuşmama izin vermiyorsun ki
İhsan- ne iş yapıyor yazarmış
Asi- babasının kurduğu holdingin başında
Aama başarılı bir yazar
İhsan- nasıl biri
Asi- çok düzgün biri baba
İhsan- gelsin tanışalım
Asi- o da öyle dedi
İhsan- karşıma çıkmak istediğine göre cesurmuş
Gelsin konuşalım zamana siz karar verin der ve kapatır

Defne-ne oldu
Asi- kapattı gelsin konuşalım dedi
Başak- tamam işte demir de öle demişti
Özge- ara haber canım
Asi- hıhı
Asi telefona sarılır hemen ama aynı zaman da şirkete gitmek için yola çıkar
--------
Şirkette
Ela-demir bey telefon
Demir- ela telefon bağlama demiştim
Ela- biliyorum efendim ama
Demir- kimmiş
Ela-asi hanım
Demir- asi mi hemen bağla pardon beyler çok önemli olmasa
Masadakiler- önemli değil buyurun lütfen
Toprak- aha yenge toplantıyı bastı komediye bak
Kerim- sus lan duyacak şimdi
Demir- canım
Asi- demir iyimisin
Demir- iyiyim asii
Asi- yaran nasıl ilaçlarını aldın mı ağrın var mı?
Demir- asi ağrım yok ilaçlarımı aldım iyiyim ben
Masadaki herkes bıyık altından gülümser
Asi-babamla konuştum
Demir hemen kalkar masadan biraz yüksek bir sesle
Demir- baban mı ne dedi
Asi-gelsin tanışalım dedi
Demir- bende bişey sandım yaa ne zaman
Asi-siz karar verin dedi
Demir- tamam bu akşam nasıl
Asi- sen ciddi misin
Demir- evt bitanem çok ciddiyim
Asi- tamam sorar ararım
Demir- tamam canım
Asi- demir
Demir- söyle asim
Asi- seni seviyorum
Demir- bende seni seviyorum meleğim
Demir masaya oturduğunda
Toprak- görücüye mi çıkıyon Karaoğlan
Demesiyle herkes gülmeye başlar
Masadakiler demir i tebrik ederler. Toplantı biter demir odasına geçecekken.
Biri arkadan gözlerini kapatır
Asi-ben kimim .
Demir asinin elini tutup öpücükler kondurur herkesin bütün şirketin önünde
Kendine çevirir öpmeye devam eder
Demir- sen benim hayatım canım aşkım meleğim
Kalbim bedenim ruhum her şeyimsin
Sen benim yaşamama sebepsin
Dedikten sonra ordaki herkes alkışlamaya başlar
Herkes bu aşka tanık olmuş
Hayran kalmıştır biri dışında
Gamze den başkası değildir bu
Demir asinini elini tutar ve odasına geçerler.
Asi- odan çok güzelmiş
Demir- saol cnm
Asi- nasıldı toplantı
Demir- çok iyi her şey yolunda. Sen ne yaptın
Asi- demir babam biraz asabidir yani akşam seni üzecek bişey yaparsa
Demir- ne yaparsa yapsın o senin baban saygımı koricam söz hem seni ondan
Almak için onunla iyi anlaşmam lazım
Asi- çıkarcı seni
Demir- hıı gel bakim sen buraya
Der ve dudaklarına yapışır. Kapının açılmasıyla ayrılırlar
Gamze- pardon demir beyy özür dilerim
Demir- gamze hanım kapı çalmayı bilmiyosanız söyleyin öğretsinler
Bu ikinci yanlışınız üçüncü olursa dördüncüyü yapmanıza izin vermem
Anladınız umarım
Gamze- anladım efendim
Der ve çıkar
Asi- çok sert davrandın üzüldü kız
Demir- sen gerçekten meleksin o kız seni üzdü asii
Asi- evt amaa
Demir- aması yok biz nerde kalmıştık
Der ve tekrar…………………………………………
---------
Akşam olmuştur demir hazırlanmış çok güzel bir çiçek almış
İhsan beylerin kapısın önündedir
Kapıyı ona asi açar
Demir asiyi görünce donakalır
Bu güzellik benim mi diye düşünür
Asi- hoş geldin canım
Demir- hoş bulduk meleğim muhteşemsin
Asi- girsene
Salona geçerler ihsan bey çok sert görünüyordur
Demir önce neriyle tanışır.
Neriman asinin kulağına
Neri- asi çok yakışıklı aferin kızım
Asi- anne
Neri- aman iyi sustum
Demir ihsan beyin yanına geliyor elini sıkıyor.
İhsan- hoş geldin
Demir- hoş bulduk efendim
İhsan-adın ne
Demir- demir efendim demir DOĞAN
İhsan- doğan mı
Demir- evt bir sorun mu var
İhsan- yok hayır bir tanıdığımın soyadıda doğandı. Buyur otur.
Otururlar asi kahveleri getirir. Demir e kahve verince birbirlerinin gözlerinde
Kaybolurlar yine.
İhsanda görür birbirlerine nasıl baktıklarını.
İhsan- demek bulunamadı daha yapanlar. Senin şüphelendiklerin var mı
Demir- maalesef yok efendim
İhsan- dün haberde küçük yaralarla kurtulduğun söylenmişti.
Demir- evt efendim öyle
İhsan- yaraların nasıl
Demir- asi sayesinde iyi
Asi- çok derin değildi zaten sadece göğsündeki yara biraz derin
Demir ve asi birbirlerine bakarlar.
Göğsündeki yara lafını duyunca ihsan beyin yüz ifadesi değişmiştir.
Demir- ben özür dilerim ihsan bey
ne şekilde olursa olsun asinin o haberde olmaması lazımdı.
Buna izin vermemeliydim
Asi- yaralıydın demir tabii ki yanında olacaktım
Demir- evt ama
İhsan- asi haklı
Herkes şaşırmıştır
İhsan- o halde bunu düşünemezdin.
Ama bir daha olursa
Tepkim daha farklı olabilir
Demir- anladım haklısınız efendim
İhsan- ailen hayatta mı demir
Demir- çok şükür efendim hayattalar tanışmanızı çok isterim
Gerçi asiyle tanıştılar sayılır
İhsan- evt asi bahsetti umarım tanışmak kısmet olur
Zaman geçer
Demir- ben artık kalkiyım efendim geç oldu
Asi- bende çıkiyım baba
İhsan- tamam demir seni bırakır
Demir- elbette
Tam kapının ucunda
Demir- ihsan bey güveniniz için teşekürler.
İhsan- iyi geceler evlat

Demirle çıkıyoruz el eleyiz. O kadar mutluyum ki.
Demir- biraz yürüyelim mi
Asi- olur
Caddenin ortasındayız. Her yer bomboş.
Bütün gece bizim sanki
Demir- asi kerim ve toprağın olmadığı bir yere gidelim mi
Asi- demiiiir
Demir- tamam sustum
Birden duruyor demir
Beni kendine çeviriyor
Yüzüme dokunuyo ellerime saçlarıma
O kadar güzel bakıyor kii
Her bakışında eriyorum

Demir- bedenimi saran ateş
İçimdeki ürperiş
Ellerimdeki titreyiş
Tükenmeyen bir heyecan
Sonu gelmeyecek bir öykü bu
Seni anlatan en iyi tarif gülüşün
İçinde ne varsa dışına yansıtan
Saklamayı bilen ama gizemden hoşlanmayan
Baktıkça “iyi ki yaşıyorum” dedirten
Varoluşuma anlam katan gülüşün
Özlemin en koyusu senin gülüşüne konaklamış
O gülüşü görmeden yaşamak o kadar zorki….

Asi- demir…………………
Sözümü bitirmeme izin vermiyor elleriyle ağzımı kapıyor.
Demir- hişşş çok konuşuyorsun
Diyor ve asinin dudaklarına küçük öpücükler bırakıyor
Bir süre sonra tutkuyla öpüşmeye başlarlar
Yağmur yağmaya başlar deli gibi.
Ama bu onları durduramaz
asinin ıslak saçları demir in yüzüne karışır
ayrıldıklarında
asi- beni asla bırakma asla
demir- bırakmak mı sana kavuşmanın hayalini kuruyorum asim
senden vazgeçemem.
Bir süre sonra asinin fuları uçar
Demir fuları almak için karşıdaki kaldırıma geçer
Fuları alıp yüzünü çevirdiğinde
Boş caddeden büyük bir hızla bir arabanın geldiğini fark eder
Arabayı deli gibi asinin üzerine geliyordur.
Demir yüreği korkuyla dolar
Yerinden fırlar asinin yanına doğru koşar
O sırada bir ses
Bütün şehirde yankılanır

DEMİR- ASİİ……. ASİİMM……………. ASİİİİİİİ!!!!!!!!!!!!!!!!

..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:09 pm

[size=medium] >>>17.BÖLÜM<<< [/size]

Bu şehre yağmur yağıyordu
Bütün şehir ağlıyordu
Şehirle birlikte bende ağlıyordum
Gözyaşlarımı kimse fark etmiyordu
Rüzgar savaşıyordu
Bulutlar yıldızları saklıyordu
Koca şehir İstanbul
Korkularıma şahitlik ediyordu (nasılım)…….

DEMİR- ASİİİİİİİİ

Nasıl bir güç bu bilmiyorum
Hayatımda ilk defa bu kadar kısa bir mesafe büyüyor
Adımla bitmek bilmiyor
Ulaşılmaz oluyo bir anda
Koşup asiyi bütün gücümle itiyorum
Belki 2 saniye
2 saniyelik bir farkla
Ölümü yeniyoruz
Yerdeyiz ikimizde
Düşerken kanattığımız bedenlerimiz
Kanlarımız yağmura karışıyor
Sırılsıklamız ikimizde
Yağmurdan aşktan korkudan sırılsıklamız
Yerde öylece uzanıyoruz,
Hareket edemiyoruz
Bana sarılıyor bende ona
Ağlıyor ağlıyorum
Titriyor titriyorum
Kouşmuyoruz
Ayağa kalkıyorum
Yüzüne bakıyorum
Çok büyük bir korku bu
Anlatamıyorum
Yüzüne dokunuyorum, ellerine
Başımı gökyüzüne kaldırıyorum
“teşekürler Tanrı’m”
Diyebiliyorum sadece
Büyük bir güçle kendime çekiyorum onu
Sıkıca sarıyorum onu
Hiç sarılmadığım gibi…….

Asi-demir çok korkuyorum diyor
Ağlıyor hıçkırıkları boş caddede yankılanıyor.
Dayanamıyorum bu haline
Asi- ne istiyolar bizden
Demir- bilmiyorum bitanem ama istediklerini
Alamicaklar yemin ederim
Asi- sen varsan her şeye varım demir
Ölüme bile
Demir-asim. Ölüm yok. Seni benden kimse alamaz
İzin vermem bırakmam. İnan bana tamam mıı
Asi- hıhı
Demir- seni evine götüriyim mi?
Asi- hayır seninle olmak istiyorum yürüyelim biraz

Yorgun adımlarla ıslak sokakları dolaşıyoruz
Yürüdükçe şiddetleniyor yağmur
Sokak sokak geçerken bu şehri
Umudumu kaybediyorum
İşte en büyük tehlike bu
Umutsuz yaşar mıydı insan
Umutsuz direnirmiydi hayatın amcasızlığına
Yağmura ev sahipliği yapan gece
Hiç aşılmayacak bir engel gibi karşımda duruyordu
Yağmur duruyormuydu nee?
Kime ne?
Ben şimdi içimdeki yağmuru durduramadıktan sonra
Neye yarar ki
Ben yüreğimdeki gri bulutları kovamadıktan sonra
Gökte yıldızların görünmesi neyi değiştirir kii
İçim üşüyordu titriyordum
Bir yanardağın içine atsalar beni
Isınırmıydım sanıyorsunuz
Beni ancak teninin sıcaklığı ancak hayata döndürebilir
Ancak elini tuttuğumda yaşadığımı anlayabilirim
Şimdi beklediğim biraz umut
Hadi umut
Gel dindir bu yağmuru
Bu gözyaşlarımı…….

Demir-şimdi daha iyimisin?
Asi-hıhı diyor ve demire sarılıyor
Demir- iyi değilsin
Asi- nerden biliyosun
Demir-sen ancak korktuğunda durup durup sarılırsın bana
Asi- ya of demir
Demir-asim korkma artık
Asi-demir gitmesen
Demir- ııı olmaz
Asi—neden
Dermi—şimdi ben gelicem sen bana yanaşacaksın
Ben senin yanında uyicam
Sonra ben dayanamicam
Sen bu kez demir kızlar diceksin
Valla bu defa ölürüm asii
Geçen gittiğimiz eve gitsek
Orda kimse yoktu der ve pis pis sırıtır
Asi- çok kötüsün
Demir- senden çok güzelsin
Asi- ya hadi hem üstün ıslak hasta olucaksın lütfen
Der dudağını bükerek
Demir- tamam dudağını bükme hemen geliyorum

Yukarı çıkarlar kızlar uyumuştur.
Şulenin erkek kardeşi arada burada kaldığı için elbiseleri vardır
Asi onları demir e verir. Asi banyoda giyinir.
İçeri girdiğinde demir eşofman altını giymiştir ama
Üstünde bişey yoktur
Asi çok utanır
Asi-özür dilerim giyindin sandım
Demir asinin utandığını fark eder ama üzerini giyinmez
Demir- asim neden utanıyorsun bu beden sana yabancı yabancı değil ki
Asi- demir yapma şunu
Demir asiye şöyle bir bakar
Üzerinde pembe askılı diz üstü bir gecelik vardır
Çok yakışmıştır asinin yanına yaklaşır
Belinden tutar ve kendine yapıştırır adeta
Yüzüne dokunur, dudaklarına,
Demir- beni deli etmek için mi giydin bu elbiseyi
Bu kadar güzel
Bu kadar çekici olmak zorundamısın
Beni büyülüyorsun asii
Hiç böyle olmadım benn
Sana dokununca bedenim alev alıyor
Uzak duramıyorum
Kopamıyorum hep senin yanında olmak
Hep sana dokunmak istiyorum
Kokunun olmadığı yerler beni öldürüyor
Hiç gitme tamam mı

Hep benimle kal…….

Asiyi kendine çeker göğsüne yaslar
Saçlarını okşar kokusunu içine çeker
Demir-sen varsan yanımda hiç bişey umrumda değil
Derken asi birden çekilir ve demir in dudaklarına yapışır
Demir ne olduğunu anlamamıştır ama büyük bir tutkuyla öper asiyi
Şimdiye kadar hiç öpmediği bir tutkuyla aşkla…
Bu gece ikisi içinde çok zor olmuştur
Birbirlerine sarılarak uyurlar
------
Kenan- 9 canlılar sanki ne yapsak kurtuluyolar
Cemal-birde bana beceriksiz dersin
Kenan-son bir defa daha denicem eğer yine olmazsa
Cemal- evt olmazsa
Kenan- eski dostlarımız ihsan ve kemal i ziyaret edicez
Cemal-yine ne hinlik düşünüyorsun
Kenan-az kaldı cemal sık dişini
------
Sabah bütün ev halkı bir telefon sesine ayaklanır
Defne- ay kimin bu telefon
Özge- susturun şunu yaa
Şule- Allah ım reva mı bu sabah sabah
Başak- ya hanginizin bu bizim telefonlar böyle ötmüyor ki
Özge- hiii hırsız mı yoksa
Başak tabii canım hırsız evleri soyarken cep telefonunu rahat rahat öttürüyor zaten dimi özge. Hırsız olsa hala çalıyo olmazdı telefon
Özge- doğru yaa
Defne- toprakla fazla dolaşıyor bu
Özge- Allah Allah
Evi dolaşırlar bir tek asinin odası kalır
Kapıyı açmalarıyla çığlığı basmaları bir olur
Tabii bizimkiler fırlarlar yataktan
Asi-ne oluyo yaa
Demir- kızlar niye bağırıyosunuz yaa
Defne- sizin bu evde
Şule- bu yatakta
Başak- sarmaş dolaş
Özge- ne işiniz var
Defne- hem bu kimin telefonu
Demire dank eder
Demir- pardon ya benim
Telefonu açar
Demir- Allah ım neden şaşırmadım
Efendim toprak abi senin antenlerin falan mı var
Ne oldu sabah sabah
Toprak-nerdesin karamurat
Yok la ne karamuratı Karaoğlan olcaktı
Demir- be diyosun abi sen
Toprak-kalk diyorum yolcusun diyorum atta diyorum
Demir- ne yolcusu
Asi- ne yolcusu demir
Demir- bir dakika hayatım
Toprak- şu iş vardı ya Amerikalı ortaklar hani Toplantı new york ta yolcusun
Demir- Amerika mı neden ben
Toprak- holdingin sahibi ben miyim dingo demir sen asinin yanındamısın
Demir- evt
Toprak- belli olmayan aklını almış. Hadi hazırlan uçak 2 de hee birde uçak için ban kızma kerim beyin marifeti baaayy
Demir- Amerika ya gidiyorum
Asi- off şartmı buu
Demir- maalesef hayatım
Asi- ne kadar kalıcaksın
Demir- bilmiyorum ama hep ararım
Asi- tamam

Hazırlanırlar havaalanı
Asi- ya gitmesen olmazmı
Demir- asim yapma böyle ne konuştuk biz
Asi-tamam sustum hep ara
Demir- tamam seni seviyorum
Asi- bende seni seviyorum
Demir arkasını dönüp ilerler
Asi- demiiir
Diye bağırır ve koşup demir e sarılır.
Sanki son kez sarılıyorlarmış gibi.
Ayrıldıklarında
Demir asinin dodaklarına eğilip bir öpücük bırakır
Ama asi çekilmesine izin vermez
Tutkuyla öpüşürler
Ayrıldıklarında
Asi- bu dönene kadar sana yeter
Demir- çok kötüsün
Asi- seni çok özlicem
Demir- bende seni meleğim
Asinin elini öper ve gözden kaybolur

Defne-asi toparlan
Asi- sanki bir daha dönmicekmiş gibi hissediyorum

Herkes işinin başına döner. Asi odasındadır. Derken bir haber

SON DAKİKA
Bugün istanbuldan new york a hareket eden ………… uçağı bilinmeyen bir sebepten
Üç parçaya ayrılmış………. Düşmüştür
İçinde çok sayıda türk yolcunun olduğu bilinen uçakta
Sanat dünyamızın tanınan ismi DEMİR DOĞAN da bulunmaktadır.
Ölü ve yaralılar hakkında bilgileri birazdan sizlerle paylaşıcaz.
Uzmanlar uçaktan kurtulmaya mucize gözüyle bakıyolar…………….

Haber devam ederken

Hastane asinin çığlıklaryla inler
ASİ-DEMİİİİİİİİİRRRR

Buz sağları akkor olur zamanda
Güneşi koruduk ayazlarda biz
Sıcak bizi bizden ayıramadı
Sevdamın başında bitmemelisin
Beni bırakıpta gitmemelisin …….

Beğenmenizi dilerim
Şimdiden hepiize teşekür ederim
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:09 pm

[size=medium] >>>18.BÖLÜM<<< [/size]

en acı yannızlık
Senin verdiğin yalnızlık oluyor
Sen yokken bişeyler düğümleniyor boğazıma
Yutkunamıyorum
Bulunduğum yere yığılıp kalacakmışım gibi geliyor bana
Bir tek sen
Böyle çaresiz bırakıyorsun beni
Bir tek sen
Yokluğunla beni ölüme taşıyorsun
Zamansız gidişlerim felç ediyor beni
Yapma…
Böylesine severken seni
Yokluğunun acısına dayanmak kolay olmuyor
Hani sen varken
tıkır tıkır işleyen zaman
yokluğunda duruyor
ne gece geçiyor
ne gündüz
gitme yar
sensizliğin o korkunç girdabonda
bir başıma bırakma beni

titriyor bedenim
buz kesti bedenim sanki
beynim uğulduyor
ya kalbim
yok sanki atmıyor
atmasa yaşamam ki
ama yok işte acıyor
acıyor sadece
hem de çok
sanki tutup kopardılar yerinden
ezip çiğniyorlar
haber…şu lanet haber
her harfi durmadan tekrar ediyor
ağlıyorum
durmadan amansızca ağlıyorum
gözyaşlarım bedenimi ıslatıyor
bağırıyorum haykırıyorum
bütün hastane çığlıklarımla inliyor
herkes başıma toplnıyor
sakinleştirmeye çalışıyor
ama olmuyor
her şeyi dağıtıyorum
ne olur gel demir
söz verdin gelmelisin

defne- asi dur artık
şule-canım ne olur sakin ol
başak- hocam bişeyler yapın
özge- asi çok korkuyorum
asi—demir bırakın ne olur ona gitmem lazım lütfen
Şenol hoca- hasta bakcıları çağırın
Diyazem hazırlayın çabuk olun hadi
Asi-hayır hocam lütfen sakinleşmek uyumak istemiyorum
Demir i bulmalıyım ona gitmeliyim yalvarırım

Kızların elinden kurtulup
Deli gibi koşuyorum hastanede
Çıkış kapısına gidiyorum
Kerimle toprak karşımda
Toprağın arkasına saklanıyorum
Asi- toprak beni uyutmalarına izin verme
Yalvarırım demir i bulmaya gidelim bana ihtiyacı var lütfen
Ağlamaya başlıyorum kerimde ağlıyor toprak bana sarılıyor
Toprak- tamam asi bulucaz sakin ol
Defne-asii
Toprak- tamam defne bırak nasıl ii olursa öyle olsun
Defne- tamam

Asistan odasına gidiyoruz hepimiz
Hiç kimse konuşmuyor
Kerim sürekli telefonda
Gözümüz onda
Topraksa ölü gibi
Onu böyle görmek çok tuhaf
Sonra gözü bana takılıyor
Yanıma geliyor
Toprak-yengelerin en güzeli
Ağlama artık
Karaoğlan seni böyle görmesin
Beğenmez valla
Toprağın yanına sığınıyorum
Kolunun altına alıyor beni
Toprak- demir hep farklıydı biliyomusun?
Bizim gibi değildi
En mantıklı oydu aramızda
Güya kerim büyüğümüzdü
Ama demir ağabeylik yaptı bize
Yıllardır yüzünün güldüğünü bir senin yanındayken gördüm
Senden önce kimseyi sevmedi asi
Sana baktığı gibi kimseye bakmadı
O bizi bırakmaz
Hele seni hiç bırakmaz

Asi-bana söz verdi dönecek
Kerimde oturuyor başını ellerinin arasına alıyor
Toprak- kerim hatırlıyormusun
Çiftlikte çilekli pastayı
Kerimin yüzü gülüyor birden
Asi- anlatsana
Toprak- 7 yaşına kadar çiftlikte yaşadık biz
Çiftliğin dışına çıkmamız yasaktı
Yan çiftlikte kiraz ağaçları vardı
Nasıl da ağzımız sulardı
Bir biz iki akıllı kaçmaya karar verdik
Kahyayı ahıra bağladık
Demiri de zorla ikna ettik
Koca duvarı tırmandık
Miğdemiz bulanana kadar kiraz yedik
Sonra akif ağabeyni sesi inletti ortalığı
Kaçmaya başladık
Demir bizi çıkarttı kendi kaldı
Suçu üstlendi ceza aldı
Odaya kapattılar demiri
O günde annelerimiz üç tane kocaman çilekli pasta yapmış
Ama demir e yasak cezalıya
Tabii benden kaçar mı
Beyaz ninenin uyku ilaçlarından aldık
Annemlerin çayına aldık
Uyuttuk hepsini
Sonra demir in odasına girdik,
Bütün pastaları yedik
O günden sonra bir daha çilekli pasta yemedik
Hep böyleydi demir hep korurdu bizi

Herkesin yüzünde bir gülümseme oluşuyor
Toprak- geri dönücek o dönmeli bizim için dönmeli
Asi- burada duramam ben
Oraya gidicem. Onun yanına. Orda olduğumu hisseder.
Ayağa kalkıyorum defne tutuyor beni
Defne- asi kendine gel ne olur
Dayanamıyorum artık dizlerimin üstüne çöküyorum
Ağlıyorum…
Asi- olmuyor yapamıyorum
Onsuz nefes alamıyorum
Canım acıyor anlamıyormusunuz?
O yoksa bende yokum
Biz çoktan bir olduk onunla görmüyormusunuz?
Brynim bir orman gibi uğulduyor
Dört yanımı saran korkularla savaşıyorum
Yüreğim ağır geliyor bana
Birazda güneş doğacak
Ama benim içime güneş doğmuyor
Nereye baksam nu görüyorum
Her dakika çoğalıyor içimde
Özlemle baş edemiyorum artık
İçim üşüyor titriyorum
Böyle güçsüz kalmaktan nefret ediyorum
Yüreğimin yerinde kocaman bir taş var sanki
Bu ağırlığı taşıyamıyorum
İçimdeki acıyı dindirecek tek ilaç o

Gözyaşlarım yerleri ıslatıyor. Sonra toprak geliyo yanıma
Kaldırıyor beni
Toprak- uçağı hazırlasınlar kerim sabahı beklemicez gidiyoruz
30 dakika sonra çıkıyoruz demir e gidiyoruz
Herkes geliyo bizimle.
Birazdan uçağın düştüğü yerin yakınındaki tedavi çadırındayız
Herkes berbat halde
Yaralılar,ölüler, polisler, doktorlar, hasta yakınları
Dua ediyorum sadece dua ediyorum.
Sonra tanıdık bir yüz geliyor yanıma
Mert-asiye hanım siz de mi buradasınız yoksa
Asi- hayır ben yolcu değildim
Mert- o halde
Asi- demir diyebiliyorum sadece tekrar ağlamaya başlıyorum kızarmış gözlerimle
Toprak destek vermek ister gibi elini omzuma koyuyor
Mert- merak etmeyin asi ölen yolcuların arasında demir beyin adı yok
Bir ohh çekiyoruz hepimiz
Mert- bu durumda ya uçaktan kendi çabalarıyla uzaklaşmış ya da çok fazla yanmış yolcu var beklide demir beyy
Asi- demir yaşıyor.
Görevli- komserim bir yolcu yüzü tanınmaz halde. 1.86 boylarında esmer zayıf
Erkek.
Mert- asi hanım eşgal demir beye uygun baksanız iyi olur
Asi- hıhı diyebiliyorum sadece
İlerlemeye başlıyoruz.
Bitmek bilmiyo yoll
Sonunda geliyoruz
Yüzünü açıyolar
Yanına yaklaşıyorum
Asi- demir!!!

Ama zamanla Kader anlatti Kurallari
Sevmek yetmiyormus Sevdigim..
imkansizligi a$mak
hasretle sevdayi büyütmek
sana gözlerine ellerine kalbine kavusmak yetmiyormus
Sevdayi yasamak
ölümsüz yasanmiyormus!
iki insan birbirini ne kadar sevselerde
sevgiye ne kadar layikselerde
Kader onlardan yana olmadikca olmuyormus

Beğenmeniz dileğiyle
Okuduğunuz ve destekleriniz için çoook teşekürler
..HüzünYeli..
Yeni üye
Yeni üye
..HüzünYeli..

MesajKonu: Geri: ...уüяєк уαηкıѕı...   ...уüяєк уαηкıѕı... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:10 pm

>>>19.BÖLÜM<<<

Gülüşlerim yüzümde dondu
Sensizlik gözyaşı olup aktı
Yüreğim ıslandı
Yıldızlara baktım biri sensindir diye
Orda da yoktun
Oysa sana koşuyordum ben
İçimde deli gibi bir özlem
Anlatılmaz bir aşkla
Sana koşuyordum
Seni bulacağıma dair
Umudu büyütüyordum içimde