Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Senaryoma Hoşgeldiniz..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arka Sıradakiler

3 posters
YazarMesaj
sweet399
Yeni üye
Yeni üye
sweet399

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:15 pm

Arka Sıradakiler Arka-siradakiler-resimleri
Çete kavgalarının, uyuşturucunun, haracın kol gezdiği, yıllardır üniversiteye
bir tek öğrenci bile gönderememiş, unutulmuş bir lise; okulu kapatıp okul
arazisini satmanın derdinde bir müdür ve öğrencilerden tamamen ümidi kesmiş
hocalar...

Okula yeni gelen azimli bir öğretmen tek başına bu lisenin kaderini değiştirebilir mi?

OYUNCULAR -

Gözde Mukavelat : Büşra Tuncer Öz : Barış Fırat Çöloğlu : İbo Sevda Dalgıç : Özge Gülşah Küçükyıldız : Sanem Engin Yavaş : Rıza Engin Yüksel : Zafer Emin Gümüşkaya : Hulusi Feriha Eyüboğlu : Leyla Mehmet Ulay : Nihat Moiz Meseri : Kerem Merve Erdoğan : Eda Duygu Yıldız : Duygu Tamer Özceviz : Selim Aslı Bankoğlu : Aslım Şeniz Kurultay : Mine Osman Büyükercan : Cahit Tahsin Taşkın : Kantinci Rifo Caner Erdem Deniz Sarıbaş : Sibel Metin Coşkun : Sadettin Pelin Akil : zehra Tuğçe Öz****** : Ceyda Gamze Demirbilek : Büşra`nın Annesi
!..Gülnur..!
Yeni üye
Yeni üye
!..Gülnur..!

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:51 pm

bu güzel bir dizi ben sevdim izliyorum arada
AsYa
Yeni üye
Yeni üye
AsYa

Arka Sıradakiler Empty
MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler   Arka Sıradakiler Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 8:06 pm

bende çok seviyorum bu diziyi kaçırmadan izliyorum konuları hoşuma gidiyo cheers

Arka Sıradakiler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arka Sokaklar